Zaprojektowanie i modernizacja części pomieszczeń na toaletę publiczną ogólnodostępną w budynku dworca kolejowego w Mikołowie realizowanej w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

Gmina Mikołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00201829
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00201829/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-09 12:43
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77aea867-d69c-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6351805347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytekKładzenie wykładzin elastycznychRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201829 z dnia 2022-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i modernizacja części pomieszczeń na toaletę publiczną ogólnodostępną w budynku dworca kolejowego w Mikołowie realizowanej w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_mikolow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i modernizacja części pomieszczeń na toaletę publiczną ogólnodostępną w budynku dworca kolejowego w Mikołowie realizowanej w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77aea867-d69c-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201829

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021756/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.31 Zaprojektowanie i modernizacja części pomieszczeń na toaletę publiczną ogólnodostępną w budynku dworca kolejowego w Mikołowie realizowanej w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166534/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.8.2022.UM.MOSiR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 117886,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych - modernizacją części pomieszczeń na toaletę publiczną ogólnodostępną w budynku dworca kolejowego w Mikołowie, pl. Dworcowy 1 na działce 1549/1. Inwestycja będzie realizowana w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Wykonanie robót musi być zgodne
z załączonym Programem Funkcjonalno Użytkowym.
Charakterystyka w zakresie robót budowlanych:
• Przewiduje się modernizację części pomieszczeń o powierzchni 27,37 m2 w skład, której wchodzą istniejące sanitariaty o powierzchni 9,21 m2, część korytarza o powierzchni 6,19 m2, klatki schodowej o powierzchni 11,97 m2, a polegającą na wyburzeniu niektórych ścianek, posadzek, glazury i dostosowaniu tej powierzchni do toalety publicznej ogólnodostępnej. Toaleta publiczna winna być zgodna z warunkami technicznymi i powinna zawierać toaletę męską , toaletę damską i toaletę dla niepełnosprawnych, a także strefę do przewijania i mycia niemowląt. Toaletę publiczną należy wydzielić ściankami od pozostałych pomieszczeń dworca, jedynie pozostawiając możliwość dojścia personelowi dworca do wymiennikowni. Istniejące ścianki działowe toalet wyburzyć i wykonać nowe ścianki toalety damskiej i dla niepełnosprawnych oraz toalety męskiej. Istniejące instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne zdemontować oraz wykonać nowe instalacje wpinając się do instalacji budynku dworca. Wejście do toalety publicznej przewidzieć w ścianie zewnętrznej od strony frontowej dworca, które umożliwią wejście do budynku do toalet od strony chodnika. Poziom chodnika jest równy poziomowi posadzki części modernizowanej. Przed nowym wejściem do toalet należy wyburzyć ściankę działową gr 12 cm o powierzchni ok 6,0m2 oraz wymienić utwardzenie z płytek betonowych 35x35x5 na kostkę bez fazową o powierzchni ok 12,5 m2. Nad drzwiami wejścia do toalet zastosować daszek oraz oświetlenie zewnętrzne, a także oznakowanie toalety publicznej.
• Pomieszczenia toalety publicznej ogólnodostępnej mają mieć dostęp dla osób korzystających z przystanków autobusowych. Dostęp do toalet winien być bezpośredni z chodnika od strony przystanków autobusowych. Zastosować 2 systemowe wycieraczki do obuwia, jedną zewnętrzną przed drzwiami wejściowymi, a drugą wewnętrzną za drzwiami wejściowymi. Drzwi zewnętrzne winny być wyposażone w samozamykacz i możliwość zamykania na klucz. Nad wejściem do toalet powinna być zainstalowana jedna kamera umożliwiająca monitoring osób wchodzących i wychodzących, a druga kamera w przedsionku wewnątrz. W sanitariatach zastosować armaturę bezdotykową, zastosować miski ustępowe, umywalki, pisuar ze stali szlachetnej.
Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w załączonym Programie Funkcjonalno Użytkowym, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45000000-7 - Roboty budowlane

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane