Remont generalny dachów w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Nowej Soli.
Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00201907
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00201907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-09 12:55
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89b56f16-d5d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9290006411
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201907 z dnia 2022-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont generalny dachów w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP
w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 1
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-186
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 623284870
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lwk.zgora@ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lubuska-bip.ohp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna nadzorowana przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont generalny dachów w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHPw Nowej Soli.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89b56f16-d5d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019611/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont generalny dachów w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Nowej Soli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00169336/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LWK.ZZP.271.08.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 176336,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont generalny dachów w Ośrodku Szkolenia
i Wychowania OHP w Nowej Soli.
Inwestycja obejmuje:
a) Zdjęcie czapek betonowych z kominów.
b) Zamurowanie starych otworów wylotowych.
c) Podmurowanie kominów z cegły klinkierowej pełnej klasy 25 o wysokość 5 warstw z otwarciem nowych kanałów wylotowych (wysokość 3 warstw).
d) Wykonanie nowych czapek kominowych betonowych z kapinosem o szerokości + 5 cm z każdej ze stron.
e) Naprawa uszkodzonych tynków kominowych i wykonanie bitumicznej powłoki ochronnej na odkrytych częściach kominów (poniżej nad murówki z klinkieru).
f) Montaż klinów z wełny mineralnej na załamaniach płaszczyzn – połać/komin, połać/attyka
g) Ułożenie warstwy nawierzchniowej grubość 5mm o gramaturze min 200g/m², na włóknie szklanym p/ogniowa.
h) Wykonanie opasek wieńczących wokół komina z listew aluminiowych
i) Montaż czapek attyk z blach tytano-cynkowej z kapinosem, o szerokości + 4cm z każdej strony.
j) Wykonanie otoku instalacji odgromowej wraz z masztami – zgodnie
z warunkami technicznymi, połączenie ze zwodami, wykonanie pomiarów
i sporządzenie protokołu z badania instalacji odgromowej.
k) Demontaż istniejących rur wywiewnych PCV 110mm i zastąpienie ich nowymi rurami PCV 110mm o połączeniu wciskowym. Ilość rur wywiewnych – szt. 10.
l) Wykonanie przepust dachowy z rur PCV DN 75 zakończony ponad dachem kolanem 900 i kolanem 1200.
Warunki płatności, warunki zmiany umowy określone są w Tomie II (w załączniku nr II.3. - projekt umowy).
Całość prac należy wykonać zgodnie z warunkami technicznymi wykonania
i odbioru robót budowlano – montażowych w zakresie odnoszącym się do poszczególnych kategorii robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, która wpłynęła po terminie składania ofert. Termin składania ofert wyznaczony został przez Zamawiającego na dzień 06 czerwca 2022 r. do godz. 11:00, zaś oferta wpłynęła 06 czerwca 2022 r. o godz. 12:31. W związku z tym oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 1) ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2022-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |