Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Stary Lubiel
GMINA RZĄŚNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00202155
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00202155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-09 13:30
- Lokalizacja
- Rząśnik, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e4a8607-db33-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7621901370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00202155 z dnia 2022-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Stary Lubiel
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZĄŚNIK
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Rząśnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jesionowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Rząśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 5929 260
1.5.8.) Numer faksu: 29 5929 285
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rzasnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzasnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rzasnik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Stary Lubiel2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e4a8607-db33-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00340736/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Stary Lubiel
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00173563/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 860000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Stary Lubiel”, obejmująca:
1) branża technologiczno-sanitarna:
- wzmocnienie fundamentów istniejącego budynku,
- dodatkowe ocieplenie części ścian istniejącego budynku SUW,
- wykonanie nowej opaski wokół istniejących zbiorników wyrównawczych oraz wokół budynku SUW,
- wymiana w istniejącym budynku urządzeń do uzdatniania wody tj. aeratora i filtrów,
- wymiana w istniejącym budynku orurowania z rur klejonych PVC-U na rury ze stali nierdzewnej o połączeniach kołnierzowych.
2) branża architektoniczna i zagospodarowanie terenu:
- dostosowanie budynku SUW do potrzeb nowej technologii,
- dostosowanie ścian zewnętrznych do obowiązujących wymogów przewodności cieplnej,
- wykonanie robót naprawczych wewnętrznych i zewnętrznych,.
3) branża elektryczna:
- wykonanie zasilania rezerwowego w postaci instalacji agregatu prądotwórczego, który zostanie zamontowany na zewnątrz budynku w kontenerze blaszanym,
- instalacja agregatu prądotwórczego, który zostanie zamontowany w kontenerze blaszanym,
- zamontowanie nowych przepływomierzy elektromagnetycznych do odczytu wody pobieranej ze studni głębinowych oraz odprowadzanej do sieci wodociągowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na sfinansowanie tego zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 860 000,00 zł . W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym w SWZ terminie na składanie ofert, tj. do dnia 09.06.2022 r. do godz. 12.00 złożono jedną ofertę, której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3923700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3923700,00 PLN
| 2022-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |