Instalacja oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego z funkcją dynamicznego kierowania ewakuacją dla obiektu Gmach Główny Muzeum Narodowe w Krakowie
Muzeum Narodowe w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00202221
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00202221/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-09 13:41
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a565628b-b70f-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6750004442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00202221 z dnia 2022-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego z funkcją dynamicznego kierowania ewakuacją dla obiektu Gmach Główny Muzeum Narodowe w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275961
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-062
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ@mnk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mnk.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego z funkcją dynamicznego kierowania ewakuacją dla obiektu Gmach Główny Muzeum Narodowe w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a565628b-b70f-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202221
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061626/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Instalacja oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego z funkcją dynamicznego kierowania ewakuacją
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116099/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EP-ZP-271-10/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2210843,66 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2108926,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego z funkcją dynamicznego kierowania ewakuacją (zwanym dalej „DSOA”), dla obiektu Gmach Główny Muzeum Narodowe w Krakowie, zlokalizowanego przy al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków, w oparciu o projekt wykonawczy, STWiOR i przedmiar robót.
2. Wykonawca zobowiązany jest realizować roboty zgodnie Opisem Przedmiotu Zamówienia, który tworzy następująca dokumentacja:
- Projektem Wykonawczym – zał. 2a do SWZ;
- Rysunki Warsztatowe do Projektu Wykonawczego – zał. 2b do SWZ;
- Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – zał. 2c do SWZ;
- Przedmiarem (dokumenty pomocnicze) – zał. 2d do SWZ;
- Wytycznymi Zamawiającego w zakresie prowadzonych prac budowlanych – zał. 2e do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt. 2 Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone (…) oferty podlegały odrzuceniu”, unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.W toku badania ofert okazało się, że oferta że odrzuceniu podlega oferta Wykonawcy EXPANDER INTEGRATOR IT Sp. z o.o. ul. Tadeusza Kościuszki 43, 30-114 Kraków, ze względu na brak wygnanego podpisu pod ofertą. Wykonawca Defero Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 102 lok. 112, 98-200 Sieradz został wezwany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu i braku podstaw do wykluczenia. Złożone przez Defero Sp. z o.o. podmiotowe środki dowodowe nie potwierdziły, że spełnia on warunki udziału w postępowaniu, ustanowione przez Zamawiającego. W związku z powyższym, Zamawiający uznał, że oferta Defero Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 102 lok. 112, 98-200 Sieradz podlega odrzuceniu. Z uwagi na fakt że wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegają odrzuceniu należało unieważnić przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |