Opieka Gwarancyjna i serwisowa oprogramowania SIMPLE"

Akademia Pożarnicza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00677997
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00677997/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-30 13:47
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71b2389b-dc7a-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
1180035927
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

1 przyznane

"SIMPLE" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
208 116 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00677997 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opieka Gwarancyjna i serwisowa oprogramowania SIMPLE"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Pożarnicza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 52/54

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-629

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@apoz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.apoz.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opieka Gwarancyjna i serwisowa oprogramowania SIMPLE"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71b2389b-dc7a-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677997

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235866

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę w przypadku udzielenia zamówienia w zakresie działalności twórczej lub artystycznej. Mając na uwadze oświadczenie Wykonawcy, że jest twórcą wykorzystywanego oprogramowania SIMPLE.ERP oraz , że jest właścicielem wszelkich praw i tytułów, w tym m.in. praw autorskich i praw patentowych, dotyczących ww. oprogramowania a także wszelkich modyfikacji i rozszerzeń oprogramowania. W przypadku przedmiotowego zamówienia nie istnieje zatem możliwość uzyskania usługi serwisowej jak również opieki gwarancyjnej dla wskazanego oprogramowania od innego dostawcy a tym samym nie ma możliwości przeprowadzenia postępowania konkurencyjnego, w którym zamawiający uzyskałby porównywalne oferty, w związku z czym istnieją przesłanki wskazane w art. 214 ust. 1 pkt. 1) lit. a) w związku z art. 305 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR/2/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

OPIEKA GWARANCYJNA/MAINTENANCE
Zakres usług świadczonych w ramach Opieki Gwarancyjnej/Maintenance zawarty w Podstawowych Warunkach Gwarancyjnych (PWG). W szczególności SIMPLE zapewnia Użytkownikowi:
- informacje o planowanych Nowych Wersjach Oprogramowania,
- dostęp do Nowych Wersji Oprogramowania, udostępnianych przez SIMPLE w systemie i-SYROP dostarczanych Użytkownikowi na jego wniosek na nośnikach optycznych, w celu zapoznania się Użytkownika z oferowanym Oprogramowaniem. Dostęp do Nowych Wersji Oprogramowania nie obejmuje ich instalacji ani uruchomienia,
- dostęp do Aktualizacji Oprogramowania udostępnianych przez SIMPLE w systemie i-SYROP. Dostęp do Aktualizacji nie obejmuje ich instalacji ani uruchomienia,
- dostęp do internetowego systemu zgłaszania Usterek i-SYROP, za pomocą którego Użytkownik zgłasza i monitoruje Usterki,
- Szkolenie z obsługi systemu i-SYROP.

OPIEKA SERWISOWA
Zakres usług świadczonych w ramach Opieki Serwisowej. W szczególności wykonawca zapewnia Użytkownikowi:
- reakcję na zgłaszane przez Użytkownika Problemy w najkrótszym możliwym czasie,
- analizę zgłoszonego Problemu i usunięcie Usterki Rozwiązania Indywidualnego
w najkrótszym możliwym terminie,
- bezpośredni kontakt telefoniczny z Centrum Pomocy,
- pakiet konsultacji Helpdesk w wymiarze 81 godzin rocznie do wykorzystania wg uznania Użytkownika w formie:
- konsultacji telefonicznych i/lub pisemnych związanych z prawidłowym od strony technicznej funkcjonowaniem Rozwiązania Indywidualnego
- adaptacji Modyfikacji wykonanych na potrzeby Użytkownika do zmian w przepisach prawa (Indywidualna_zmiana_prawa)
- analizy problemu nie będącego Usterką
- naprawy problemu nie będącego Usterką
- zapewnienie zgodności posiadanego Oprogramowania oraz poszczególnych Modułów oprogramowania, z wymogami prawa polskiego o o randze co najmniej rozporządzenia, w rozumieniu art. 87 i art. 91 Konstytucji RP.

- projekt upgrade tj. Instalacja Nowych Wersji Oprogramowania wraz z dostosowaniem modyfikacji wykonanych na potrzeby użytkownika obejmujący:
a) podnoszenie wersji systemu SIMPLE.ERP do najnowszych, udostępnionych przez producenta oprogramowania,
b) udostępnienie funkcjonalności i dostosowanie Rozwiązania Indywidualnego na potrzeby współpracy z KSeF,
c) przeniesienie bazy systemu SIMPLE. ERP na środowisko MS SQL Server 2022 Standard w oparciu o licencje udostępnione przez zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMPLE S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 113-00-22-578

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208116,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-04-01 do 2024-12-31
2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi