Odrestaurowanie źródełek mineralnych w Lesku oraz przebudowa przyległej drogi

Gmina Lesko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00202520
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00202520/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-09 14:39
Lokalizacja
Lesko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39d4f402-cc75-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6881245092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógZbrojenieBetonowanie konstrukcjiRoboty izolacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00202520 z dnia 2022-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odrestaurowanie źródełek mineralnych w Lesku oraz przebudowa przyległej drogi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lesko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Lesko

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.filar@lesko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lesko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.lesko.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odrestaurowanie źródełek mineralnych w Lesku oraz przebudowa przyległej drogi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39d4f402-cc75-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202520

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00062819/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Odrestaurowanie źródełek mineralnych w Lesku oraz przebudowa przyległej drogi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146762/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIK.271.1.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dwóch altan (wiat), w tym jednej z tężnią solną, remont istniejących chodników i wykonanie nowych, wykonanie miejsc utwardzonych oraz obiektów małej architektury, tj.: obudowy i zadaszenia istniejących studni, ławek i koszy na śmieci, paleniska, niewielkiego ogrodzenia, palisady. Zadanie będzie miało na celu również remont istniejących obiektów znajdujących się na przedmiotowym terenie, tj.: figury Matki Bożej, kamienia upamiętniającego Marszałka Józefa Piłsudskiego i kamiennego stolika z szachownicą.
Teren objęty zakresem zadania stanowi zespół studni wody źródlanej. Istniejąca stalowa wiata przeznaczona jest do rozbiórki. Sieć ścieżek i droga pieszo-kołowa wykonane są z kruszywa, na terenie objętym zadaniem znajduje się również figura Matki Bożej, głaz Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz kamienny stolik z szachownicą. Pozostałą część terenu stanowią trawniki, drobne zakrzaczenia oraz drzewa. Przedmiotowa inwestycja nie wpływa na istniejący drzewostan i nie ma konieczności wycinki.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
a) wiaty z tężnią solną,
b) wiaty wypoczynkowej,
c) ławek parkowych i koszy na śmieci,
d) miejsca na ognisko,
e) modernizacji istniejących studni,
f) terenu utwardzonego z geokraty,
g) remontu istniejących chodników i ścieżek oraz wykonanie nowych,
h) remontu istniejących obiektów, tj.: figury Matki Bożej, kamienia upamiętniającego Marszałka Józefa Piłsudskiego i kamiennego stolika z szachownicą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 413205,11 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącej drogi przyległej do źródełek mineralnych w Lesku, na długości 167 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 139558,64 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie w zakresie części 1 ulega unieważnieniu w oparciu
o art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 614000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 614000,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej oferty.

2022-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane