Budowa placu sportowo – rekreacyjnego w Maszewie

Gmina Maszewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00202893
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00202893/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-09 21:05
Lokalizacja
Maszewo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-738523a1-97db-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8590008483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00202893 z dnia 2022-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu sportowo – rekreacyjnego w Maszewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maszewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności

1.5.2.) Miejscowość: Maszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-130

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@maszewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.maszewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://maszewo.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu sportowo – rekreacyjnego w Maszewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-738523a1-97db-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202893

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032831/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa placu sportowo-rekreacyjnego w Maszewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070231/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2022.MG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa placu sportowo-rekreacyjnego wyposażonego w urządzenia zabawowe i mini skatepark wraz z wykonaniem nawierzchni i montażem elementów małej architektury.
Teren działki, na której powstanie inwestycja znajduje się w Maszewie przy ul. Leśnej.
Działka jest terenem zielonym, rekreacyjnym, na którym znajdują się urządzenia zabawowe przeznaczone do rozbiórki tj. ślizgawka, huśtawka i bujak, ławki, kosze na śmieci i tablica z regulaminem. Teren inwestycji jest nieogrodzony i nieutwardzony.
Należy przygotować teren pod inwestycję i w tym celu uporządkować teren i dokonać demontażu i wywozu istniejących urządzeń zabawowych.
Zakres rzeczowy robót obejmuje wykonanie :
 demontaż istniejących urządzeń zabawowych i ich wywiezienie do utylizacji,
 wykonanie robót ziemnych i pomiarowych,
 wykonanie nawierzchni z kostki betonowej bezfazowej pod mini skatepark,
 wykonanie nawierzchni piaskowej (pod urządzenia zabawowe),
 montaż mini skateparku ( mini skatepark będzie wykonany na planie prostokąta, na nawierzchni z kostki bezfazowej, składać się będzie z 3 elementów oraz ławeczki.
 Wymiary całkowite: 18,0 x 7,60 m ),
Mini skatepark będzie składał się z następujących elementów :
 funbox – 1 szt.
 quarter pipe – 1 szt.
 quarter pipe – 1 szt.
 ławka skate – 1 szt.
 montaż urządzeń zabawowych tj. : zestaw zabawowy składający się z huśtawki podwójnej i huśtawki bocianie gniazdo – 1 szt., zestaw zabawowy składający się ze ślizgu pojedynczego, drabinki, elementów do wspinaczki, podestów i panelu dydaktycznego – 1 szt., bujak – kogucik – 1 szt. ),
 montaż ławki, kosza na śmieci i 2 tablic z regulaminem ( Tablice z regulaminem, określającym zasady i warunki korzystania z placu zabaw i mini skateparku należy umieścić w widocznym miejscu. Tablica musi zawierać również dane administratora obiektu ),

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający opublikował postępowanie w Biuletynie Zamówień Publicznych Nr 2022/BZP 00070231/01 z dnia 13.12.2021r, ustalając termin składania ofert na dzień 29.12.2021r.
Do dnia 15.03.2022r do godziny 10:00 złożono dwie oferty, spośród których ofertę złożoną przez :
MULLER Jelcz – Laskowice Sp. z o.o.
Ul. Al. Młodych 40
55-220 Jelcz – Laskowice
NIP : 912 00 09 178
za cenę : 207.502,19 zł brutto
Zamawiający na podstawie art. 266 ust. 1 pkt. 6 ustawy Pzp – odrzucił.
Powód odrzucenia oferty :
Wykonawca złożył ofertę niezgodnie z wymaganiami określonymi w rozdziale II pkt. II ppkt. 1 specyfikacji warunków zamówienia, zgodnie z którym
Oferty mają być składane pod rygorem nieważności w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej podpisane podpisem zaufanym lub podpisem osobistym na Platformie.
Wykonawca złożył ofertę podpisaną i zeskanowaną do formatu pdf, a nie podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisane podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
W tej sytuacji należy uznać, że oferta została sporządzona i przekazana w sposób niezgodny z wymaganiami technicznymi i organizacyjnymi sporządzania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonych przez Zamawiającego.
Oferta złożona przez wykonawcę :
PT s.c. M.Ignaciuk i T.Dąbrowski
Ul. Hutnicza 47
81-061 Gdynia
NIP : 9571091408
za cenę 266.910,00 zł brutto znacznie przekracza wielkości środków, jakie Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W tej sytuacji postępowanie podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207502,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266910,00 PLN

2022-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane