Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewo

Gmina i Miasto Jastrowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00202952
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00202952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-10 07:46
Lokalizacja
Jastrowie, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-421914ca-c48f-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
7671673824
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

S-PROBUD BUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 0
266 147,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00202952 z dnia 2022-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Jastrowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 79

1.5.2.) Miejscowość: Jastrowie

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-915

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jastrowie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastrowie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip3.wokiss.pl/jastrowie/bip/urzad-gminy-i-miasta.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-421914ca-c48f-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00202952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003280/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewko, Brzeźnica Kolonia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133866/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty pomiarowe. Przygotowanie nawierzchni drogi za pomocą równiarki drogowej (w tym ewentualne doziarnienie istniejącej nawierzchni), wykonanie potrójnego powierzchniowego utrwalenia poprzez kolejne równomierne rozłożenie warstw lepiszcza oraz warstw kruszywa o granulacji 8÷11, 5÷8 i 2÷5, wałowanie
Lokalizacja Nr działki Długość odcinka w km
Sypniewo 1142, 1074 0,95
Sypniewo 491/1 0,2
Sypniewo 873 0,4

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266147,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266147,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266147,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: S-PROBUD BUDOWA Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542404531

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266147,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2022-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane