Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi wojewódzkiej i dróg powiatowych na terenie gminy Wojaszówka
GMINA WOJASZÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00203310
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-10 09:37
- Lokalizacja
- Wojaszówka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842366213
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
ŁUKASZ WYŻYKOWSKIBrzozów, PL
28 290 PLNŁUKASZ WYŻYKOWSKIBrzozów, PL
28 290 PLNŁUKASZ WYŻYKOWSKIBrzozów, PL
28 290 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.