Usługa opieki serwisowej i wsparcia dla oprogramowania SIMPLE.EDU

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00678090
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00678090/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-30 13:56
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0f81833f-1fc9-414f-9245-45f4f031178b
Identyfikator
7451003168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

1 przyznane

"SIMPLE" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
492 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00678090 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa opieki serwisowej i wsparcia dla oprogramowania SIMPLE.EDU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510338744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@apol.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f81833f-1fc9-414f-9245-45f4f031178b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa opieki serwisowej i wsparcia dla oprogramowania SIMPLE.EDU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f81833f-1fc9-414f-9245-45f4f031178b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678090

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00287748/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia (SIMPLE.EDU)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645774

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający posiada wdrożony system Simple , który bez zapewnienia właściwego środowiska graficznego i bazowego nie jest w stanie funkcjonować i działać. Aplikacje dziedzinowe działające u Zamawiającego nie mogą być zastąpione przez inne środowiska programowe dostępne na rynku. Zamawiający prowadząc postępowanie przetargowe w 2015 roku na wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego obsługę procesu dydaktycznego oraz serwis nie przewidział zakupu kodów źródłowych do procedowanego systemu obsługi procesu dydaktycznego uczelni. Powyższe było podyktowane tym, że była to ogólnie obowiązująca praktyka, w tym okresie, przy nabywaniu systemów informatycznych, a sam dostęp do kodów źródłowych nie zapewniał stabilności systemu oraz generował dodatkowe koszty co było nieuzasadnione ekonomicznie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 05/DŁiOI/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 400000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa opieki serwisowej i wsparcia dla oprogramowania SIMPLE.EDU na potrzeby Akademii Policji w Szczytnie

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIMPLE SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130022578

7.3.3) Ulica: Bronisława Czecha 49/51

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-555

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi