Przebudowa stadionu w Otmęcie - etap I

GMINA KRAPKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00203401
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00203401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-10 10:01
Lokalizacja
Krapkowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12153a2e-d1cb-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1990012987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneOświetlenie zewnętrzneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUrządzenia do nadzoru wideo

Wykonawcy

1 przyznane

WODOCIĄGI I KANALIZACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrapkowice, PL · lot 0
430 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00203401 z dnia 2022-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stadionu w Otmęcie - etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAPKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413099

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17

1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774466835

1.5.8.) Numer faksu: 774466888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: f.bielec@krapkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.krapkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.krapkowice.pl/11985/2737/przebudowa-stadionu-w-otmecie-etap-i-bzp271112022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa stadionu w Otmęcie - etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12153a2e-d1cb-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016972/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Przebudowa stadionu w Otmęcie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa X: Inwestycje w infrastrukturę społeczną, Działanie 10.2: Inwestycje wynikające z Lokalnych Planów Rewitalizacji.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156334/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia: jest „Przebudowa stadionu w Otmęcie- etap I”
Obejmująca opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych, w tym prawomocnej decyzji od właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej na prowadzenie prac budowlanych oraz wykonanie robót budowalnych związanych z budową przyłącza remontem pomieszczeń oraz wykonaniem oświetlenia boiska i monitoringiem całości zamierzenia.





Zadanie obejmuje:
Etap projektowy
1) Wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych.

Etap prac budowlanych
1) Budowę pochylni zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych wraz z przebudową istniejących schodów do budynku na poz. +0,8m nad poziomem otaczającego terenu.
2) Przebudowa pomieszczeń w budynku szatni na toaletę dla osób niepełnosprawnych.
3) Wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego boisk sportowych na terenie dz. nr 11 zasilanego z przyłącza elektroenergetycznego zlokalizowanego w budynku szatni (minimum 6 punktów oświetleniowych, natężenie oświetlenia na płycie boiska minimum 200 lm).
4) Wykonanie instalacji monitoringu na terenie boisk sportowych oraz basenu kąpielowego znajdujących się na działce nr 11.
5) Wymiana istniejącego przyłącza elektroenergetycznego na zasadach zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami technicznymi w tym zakresie (do granicy działki nr 11)
6) Wykonanie odcinka tłocznej kanalizacji sanitarnej wraz z pompownią ścieków (do granicy działki nr 11) – zgodnie z trasą określoną w załączniku nr 11 do niniejszej SWZ.

Ponadto w ramach w/w robót należy skalkulować:
Tablicę informacyjną/pamiątkową dla projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego o wym. 80 cm x 120 cm, zgodnie z Zasadami oznaczania projektów obowiązujące dla umów podpisanych od 1 czerwca 2018 r., dostępnymi na stronie internetowej: https://rpo.opolskie.pl/?p=30362 t(strona na której dostępne są: „Podręcznik wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności” oraz „Karta wizualizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020”)
Szczegółowy zakres został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający skrócił długość wykonania przyłącza kanalizacyjnego w tym etapie jedynie do odcinka od pompowni do granicy działki nr 11).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wodociągi i Kanalizacja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7560004505

7.3.3) Ulica: Czecha 1

7.3.4) Miejscowość: Krapkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 47-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane