Remont i doposażenie budynku Przychodni Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie
PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO W STRZELINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00203525
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00203525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-10 10:26
- Lokalizacja
- Strzelin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-847b42fd-bec4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9141401881
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00203525 z dnia 2022-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i doposażenie budynku Przychodni Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO W STRZELINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931185183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 20
1.5.2.) Miejscowość: Strzelin
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 793 85 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: statystyka@pzla-strzelin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzla-strzelin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i doposażenie budynku Przychodni Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-847b42fd-bec4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00056943/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont i doposażenie budynku przychodni Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego przy ul. Mickiewicza 20 w Strzelinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066240/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/DTE/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, w których udzielane są świadczenia zdrowotne, w budynku Przychodni Rejonowo Specjalistycznej Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego przy ul. Mickiewicza 20 w Strzelinie. Celem przeprowadzenia prac remontowych i instalatorskich jest poprawa warunków i standardów lokalowych dla prowadzenia działalności leczniczej, w tym świadczenia usług, oraz doposażenie w niezbędne urządzenia i instalacje (oświetlenie, instalacje elektroinformatyczne, gniazdka itp.). Zakres robót obejmuje także remont toalet wraz z niezbędnym montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych do podłączenia ustępów oraz umywalek. W ramach zadania remontowi ma zostać poddanych 11 poradni, 10 gabinetów zabiegowych, 5 toalet, i 3 korytarze (poradnie i gabinety: ortopedii, chirurgii, alergologii, urologii, dermatologii, chorób płuc, kardiologii, stomatologii, laryngologii, okulistyki oraz pracownia RTG ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442110-1 - Malowanie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2022-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |