Rozbudowa i modernizacja sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00203951
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00203951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-10 11:56
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3a64ad3-a12c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
8131096298
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSieć ethernetUsługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00203951 z dnia 2022-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001023003

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Geodetów 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 178503600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.400000@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podkarpackie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3a64ad3-a12c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i modernizacja sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3a64ad3-a12c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00091372/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbudowa i modernizacja sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00099431/08

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1801-ILZ.260.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7904150,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja lub budowa sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją budowlaną w następujących budynkach/obiektach:
Zamówienie podstawowe:
1.1. Urząd Skarbowy w Lesku, ul. Rynek 1,
1.2. Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu, ul. 3-go Maja 30, Jasło,
1.3. Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych, ul. Kopernika 1,
1.4. Urząd Skarbowy w Brzozowie, ul. Kazimierzowska 1,
Prawo opcji:
1.5. Urząd Skarbowy w Sanoku, ul. Kiczury 16 - w ramach realizacji zamówienia należy wykonać tylko nową instalację okablowania strukturalnego (załączona dokumentacja zawiera szerszy zakres prac z branży elektrycznej).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - odpowiednio dla każdego budynku został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1/I/1-5 do SWZ tj.:
2.1. projekt wykonawczy po zmianie z dnia 07.04.2022 r.,
2.2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR),
2.3. przedmiar robót (dokument pomocniczy do obliczenia ceny oferty; dokument ten nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia),
2.3.1. przedmiar robót US w Lesku po zmianie z dnia 06.05.2022 r.,
2.3.2. przedmiar robót US w Ustrzykach Dolnych po zmianie z dnia 06.05.2022 r.,
2.4. inwentaryzacja,
2.5. informacja dotycząca bezpieczeństwa i higieny zdrowia (BIOZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32415000-5 - Sieć ethernet

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

4.5.5.) Wartość części: 2528711,64 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja lub budowa sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją budowlaną w następujących budynkach/obiektach:
1.1. Urząd Skarbowy w Przemyślu, ul. Lwowska 9a - zakres ujęty w dokumentacji projektowej z wyłączeniem pomieszczenia 105 (w dokumentacji oznaczony jako obszar wyłączony z zakresu wykonania).
1.2. Oddział Celny w Przemyślu, ul. Mickiewicza 15,
1.3. Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 42,
1.4. Urząd Skarbowy w Jarosławiu, ul. Przemysłowa 2A,
1.5. Urząd Skarbowy w Lubaczowie, ul. Sobieskiego 6,
1.6. Urząd Skarbowy w Przeworsku, ul. Tysiąclecia 1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - odpowiednio dla każdego budynku został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1/I/1-6 do SWZ tj.:
2.1. projekt wykonawczy po zmianie z dnia 07.04.2022 r.,
2.2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR),
2.3. przedmiar robót (dokument pomocniczy do obliczenia ceny oferty; dokument ten nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia),
2.4. inwentaryzacja,
2.5. informacja dotycząca bezpieczeństwa i higieny zdrowia (BIOZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32415000-5 - Sieć ethernet

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

4.5.5.) Wartość części: 2699874,91 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i modernizacja lub budowa sieci teleinformatycznej wraz z dedykowanym zasilaniem w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją budowlaną w następujących budynkach/obiektach:
1.1. Urząd Skarbowy w Tarnobrzegu, ul. Wyspiańskiego 12,
1.2. Urząd Skarbowy w Stalowej Woli, ul. Metalowców 6,
1.3.Urząd Skarbowy w Dębicy, ul. Kolejowa 21,
1.4. Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy, Rzeszów, ul. Geodetów 1,
1.5. Podkarpacki Urząd Skarbowy, Rzeszów, ul. Geodetów 1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - odpowiednio dla każdego budynku został zawarty w załącznikach nr 1 do SWZ oraz w załącznikach nr 1/I/1-5 do SWZ tj.:
2.1. projekt wykonawczy po zmianie z dnia 07.04.2022 r.,
2.2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR),
2.3. przedmiar robót (dokument pomocniczy do obliczenia ceny oferty; dokument ten nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia),
2.4. inwentaryzacja,
2.5. informacja dotycząca bezpieczeństwa i higieny zdrowia (BIOZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32415000-5 - Sieć ethernet

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

4.5.5.) Wartość części: 2675564,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postepowanie z uwagi na to, iż cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4092943,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4092943,99

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postepowanie z uwagi na to, iż cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3720504,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4596510,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postepowanie z uwagi na to, iż cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3644367,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4199898,88 PLN

2022-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane