Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2022”
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00204753
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00204753/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-10 14:08
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efedf044-d35d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00204753 z dnia 2022-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2022”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2022”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efedf044-d35d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00204753
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023491/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Naprawa, prace remontowe i bieżące utrzymanie dróg bitumicznych na terenie miasta i gminy Barczewo w roku 2022
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161975/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace remontowe polegające na:
1. Wzmocnienie drogi gruntowej na powierzchni powyżej 50m2 w ilości ok. 1000 m2 poprzez wykonanie nakładki 7 cm WS16 bez podbudowy – w skład zadania wchodzi dodatkowo ewentualna regulacja poziomu studni.
2. Wykonanie nakładki asfaltowej 4 cm na podłożu utwardzonym na powierzchni powyżej 50m2 w ilości ok. 1480m2 – w skład zadania wchodzi:
A) Oczyszczenie miejsc uszkodzonych (w przypadku nawierzchni bitumicznej – frezowanie, lub wycinanie, wyrównanie masą bitumiczną)
B) Ewentualna regulacja poziomu studni
C) Wykonanie nakładki asfaltowej
Wykonawca jest zobowiązany do oznakowania znakami i elementami bezpieczeństwa miejsc przygotowanych do uzupełnienia ubytku celem ich zabezpieczenia. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego (w tym oznakowanie) w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie sporządzonego we własnym zakresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, projektu organizacji ruchu (na czas prowadzonych robót) zatwierdzonego przez Zarządzającego ruchem.
UWAGA: Materiał z frezowania nawierzchni bitumicznej jest własnością Zamawiającego i powinien być wywieziony w miejsce wskazane przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 01.06.2022 r. nastąpiło otwarcie ofert. W postępowaniu wpłynęły trzy oferty, których ceny przewyższają środki Zamawiającego, jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia.| 2022-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |