BUDOWA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH W ZAKRESIE WYKONANIA PIERWSZEGO ETAPU GŁÓWNEGO MURU OPOROWEGO

Miasto Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00204832
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00204832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-10 14:25
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c2309bd-da85-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7382125507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na cmentarzach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00204832 z dnia 2022-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH W ZAKRESIE WYKONANIA PIERWSZEGO ETAPU GŁÓWNEGO MURU OPOROWEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/616513

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA CMENTARZA KOMUNALNEGO PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH W ZAKRESIE WYKONANIA PIERWSZEGO ETAPU GŁÓWNEGO MURU OPOROWEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c2309bd-da85-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00204832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024778/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 BUDOWA CMENTARZA PRZY UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH – wykonanie muru oporowego – etap 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172313/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.23.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 811289,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu przez Wykonawcę pierwszego etapu głównego muru oporowego w ramach zadania pn. „Budowa cmentarza komunalnego przy ulicy Dukielskiej w Gorlicach”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) wykonanie robót przygotowawczych terenu objętego zadaniem, w tym wykonanie drogi technicznej (tymczasowej) koniecznej do realizacji muru oporowego,
b) fazę wykonawczą,
c) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z mapą geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej (mapa winna być opatrzona klauzulą urzędową przez organ Służby Geodezyjnej i Kartograficznej albo zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji).
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja (UWAGA: z poniższej dokumentacji należy wykonać tylko roboty w zakresie pierwszego etapu głównego muru oporowego):
1) Projekt wykonawczy – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Decyzja pozwolenia na budowę nr 676/2017 z dnia 27.11.2017 roku – załącznik nr 2 do SWZ,
3) Projekt zagospodarowania terenu – załącznik nr 3 do SWZ,
4) Projekt budowlany branży drogowej – załącznik nr 4 do SWZ,
5) Projekt budowlany branży konstrukcyjnej – załącznik nr 5 do SWZ,
6) Projekt budowlany branży sanitarnej – załącznik nr 6 do SWZ,
7) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 7 do SWZ,
8) Dokumentacja geologiczno – inżynierska – załącznik nr 8 do SWZ.
3. Przedmiar robót – załącznik nr 9 do SWZ stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty a zatem konieczne jest unieważnienie postępowania.

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255, pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane