Uprządkowanie gospodarki wodnej w gminie Brzostek etap I
GMINA BRZOSTEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00205347
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00205347/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 07:07
- Lokalizacja
- Brzostek, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-938058e3-b64a-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 8722223191
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Wykonawcy
2 przyznane
PIOTR POTOKStróżówka 1, PL · lot 0
6 962 966,27 PLNPIOTR POTOKStróżówka 1, PL · lot 1
10 442 757,66 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00205347 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Uprządkowanie gospodarki wodnej w gminie Brzostek etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOSTEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661085
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Brzostek
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-230
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 146803026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@brzostek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzostek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://brzostek.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Uprządkowanie gospodarki wodnej w gminie Brzostek etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-938058e3-b64a-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00205347
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024863/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Uporządkowanie gospodarki wodnej w gminie Brzostek etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114076/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 14180388,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Zadanie zakłada rozbudowę sieci wodociągowej w Gminie Brzostek – Część I wraz z towarzyszącymi urządzeniami infrastruktury technicznej, dla miejscowości: Brzostek, Bączałka, Głobikówka, Gorzejowa, Grudna Dolna, Siedliska Bogusz, Smarżowa, Zawadka Brzostecka.Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) Zagospodarowanie działki wraz z montażem zbiorników magazynowych żelbetowych 2x100 m3,
b) Zagospodarowanie działki wraz z pompownią wody w budynku kontenerowym,
c) Budowa sieci wodociągowej fi 225, fi 160 wraz z hydrantami Dn 80, zasuwami Dn 150, reduktorami Dn 150 w studniach betonowych.
UWAGA!!!
Zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia (Część I) ujęty jest w przedmiarze robót i obejmuje jedynie część robót będących treścią projektu budowlanego i decyzji pozwolenia na budowę. Sieć wodociągowa przedmiotowego etapu kończy się na: hydrancie obok węzła z 74 (patrz arkusz mapowy nr 9) i na węźle S16 i R7_17 (patrz arkusz mapowy nr 27). Część dokumentacji projektowej nie wyszczególniona w przedmiarze robót nie stanowi przedmiotu niniejszego postępowania.
Szczegółowy zakres określono w przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 12a.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 5781158,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II:Zadanie zakłada rozbudowę sieci wodociągowej w Gminie Brzostek – Część II wraz z towarzyszącymi urządzeniami infrastruktury technicznej, dla miejscowości: Brzostek, Bączałka, Głobikówka, Gorzejowa, Grudna Dolna, Siedliska Bogusz, Smarżowa, Zawadka Brzostecka. W Części II zostanie wybudowanych około 25 km sieci wodociągowej (wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną).Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności budowę sieci wodociągowej fi 160 wraz z hydrantami Dn 80, zasuwami Dn 150, reduktorami Dn 150 w studniach betonowych.
UWAGA!!!
Zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia (Część II) ujęty jest w przedmiarze robót i obejmuje jedynie część robót będących treścią projektu budowlanego i decyzji pozwolenia na budowę. Sieć wodociągowa przedmiotowego etapu rozpoczyna się na: hydrancie obok węzła z 74 (patrz arkusz mapowy nr 9) i na węźle S16 i R7_17 (patrz arkusz mapowy nr 27). Część dokumentacji projektowej nie wyszczególniona w przedmiarze robót nie stanowi przedmiotu niniejszego postępowania.
Szczegółowy zakres określono w przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 12b.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 8399230,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6962966,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7833566,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6962966,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Sanitarnego "POTOK" Piotr Potok
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381000991
7.3.4) Miejscowość: Stróżówka 1
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6962966,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 26 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10442757,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11990906,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10442757,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Sanitarnego "POTOK"Piotr Potok
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381000991
7.3.4) Miejscowość: Stróżówka 1
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10442757,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 26 miesiące
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |