Termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00205461
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00205461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 08:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07d6050f-da83-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5213792424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00205461 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394
1.3.) Oddział zamawiającego: SPS 394
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367990082
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mahatmy Gandhiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-645
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp394@edu.um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szkolapodstawowa394.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mbfo.waw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07d6050f-da83-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00205461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171975/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/MBFO/SPS394/1/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13, w tym m.in.:
a) prace rozbiórkowe,
b) naprawa gzymsu żelbetowego,
c) roboty murarskie attyk, kominów, wyłaz. Wykonanie podkonstrukcji żelbetowej,
d) termomodernizacja pokrycia dachowego, obróbki blacharskie, rynny rury spustowe,
e) montaż systemu asekuracji,
f) instalacja odgromowa,
g) rusztowanie,
h) składowanie, transport wywóz i utylizacja gruzu,
i) ocieplenie ściany attyki.
Wymienione wyżej roboty muszą być wykonane zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym (załącznik nr 11 do SWZ), specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 12 do SWZ) oraz z przedmiarem robót (załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż w dniu 07.06.2022 r. dokonano unieważnienia postępowania nr 12/MBFO/SPS394/1/22, którego przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 ust. 6 ustawy Pzp.Brak aktywowanej skrzynki ePuap przez Zamawiającego jest wadą techniczną i niestety Zamawiający nie ma innej możliwości usunięcia takiej wady, ponieważ nie jest w stanie zapoznać się z treścią ofert.
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |