Kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów poprzez budowę Oczyszczalni Ścieków i Stacji Ujęcia Wody

GMINA CIEPIELÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00205500
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00205500/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-13 09:00
Lokalizacja
Ciepielów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ad9fc64-dc0d-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5090066702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ściekówRoboty w zakresie oczyszczania ściekówWyposażenie zakładów odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wodyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyInstalacja rurociągówRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wodyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów sprężonego powietrzaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00205500 z dnia 2022-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów poprzez budowę Oczyszczalni Ścieków i Stacji Ujęcia Wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIEPIELÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223617

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czachowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Ciepielów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-310

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483788080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ciepielow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ciepielow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.ciepielow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów poprzez budowę Oczyszczalni Ścieków i Stacji Ujęcia Wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ad9fc64-dc0d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00205500

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039753/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów poprzez budowę Oczyszczalni Ścieków i Stacji Ujęcia Wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176251/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPORiI.271.1-3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów poprzez budowę Oczyszczalni Ścieków i Stacji Ujęcia Wody.
Zakres zamówienia obejmuje:
a. kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów – Budowa Oczyszczalni ścieków w Ciepielowie, zgodnie z dokumentacją projektową będąca integralną częścią specyfikacji warunków zamówienia;
b. kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej Gminy Ciepielów – Budowa Stacji Ujęcia Wody w Starym Ciepielowie (wraz z dobudową sieci wodociągowej (przyłączenie stacji do istniejącej sieci wodociągowej) oraz montażem Odnawialnych Źródeł Energii – instalacja fotowoltaiczna), zgodnie z dokumentacją projektową będąca integralną częścią specyfikacji warunków zamówienia.

Wykonawca w cenie oferty zapewni pełną obsługę geodezyjną, wytyczenie i inwentaryzację powykonawczą oraz wszelką niezbędną dokumentację i uzgodnienia do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu zgodnie z wydaną decyzją pozwoleniem na budowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45252130-8 - Wyposażenie zakładów odprowadzania ścieków

45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45231112-3 - Instalacja rurociągów

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45232151-5 - Roboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wody

45231500-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów sprężonego powietrza

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę tj.:
1. INSTAL-NIKA Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, Aleja Gen. Chruściela 106/4, 00-910 Warszawa, cena oferty brutto: 20049000,00zł.
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 10749269 zł brutto.
W związku z tym, że cena złożonej w postępowaniu oferty znacząco przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający unieważnił prowadzone postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20049000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20049000,00 PLN

2022-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane