Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku.

Powiat Krotoszyński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00678294
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00678294/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-30 14:17
Lokalizacja
Krotoszyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c3c930c-8b9c-47fa-a2b8-c47552786907
Identyfikator
6211694066
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TabliceTrwałe znaki informacyjneElementy oznakowaniaObróbka metaliUsługi gospodarki odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

ZYGMUNT DĄBROWSKIPleszew, PL · lot 0
748 212,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00678294 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krotoszyński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854754

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10

1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 725-42-56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@starostwo.krotoszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-krotoszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_krotoszyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c3c930c-8b9c-47fa-a2b8-c47552786907

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678294

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054519/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz odbiór i utylizacja tablic rejstracyjnych wcofanych z użytku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or. 272.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Krotoszynie oraz odbiór i utylizacja tablic rejestracyjnych wycofanych z użytku
2. Wykonawcę obciążają wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy, w tym produkcję, załadunek, dostawę, wyładunek tablic w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz koszty związane z odbiorem, złomowaniem i utylizacją wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych.
3. Miejscem dostarczania i odbioru tablic będzie Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Wydział Komunikacji i Dróg, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10, 63-700 Krotoszyn.
4. Stanowiące przedmiot zamówienia rodzaje tablic rejestracyjnych zostały określone w ustawie Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeniach wykonawczych. Można je podzielić na następujące rodzaje:
1) Tablica samochodowa zwyczajna jednorzędowa i dwurzędowa
2) Tablica samochodowa indywidualna jednorzędowa
3) Tablica samochodowa zwyczajna jednorzędowa i dwurzędowa koloru zielonego
4) Tablica samochodowa indywidualna jednorzędowa koloru zielonego
5) Tablica samochodowa zabytkowa jednorzędowa i dwurzędowa
6) Tablica samochodowa zabytkowa jednorzędowa zmniejszona
7) Tablica samochodowa profesjonalna jednorzędowa i dwurzędowa
8) Tablica samochodowa tymczasowa jednorzędowa i dwurzędowa
9) Tablica do oznaczania samochodów osobowych przeznaczonych do zawodów sportowych
10) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona
11) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona koloru zielonego
12) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona tymczasowa
13) Tablica motocyklowa zwyczajna (dwurzędowa)
14) Tablica motocyklowa indywidualna (dwurzędowa)
15) Tablica motocyklowa zwyczajna (dwurzędowa) koloru zielonego
16) Tablica motocyklowa indywidualna (dwurzędowa) koloru zielonego
17) Tablica motocyklowa zabytkowa (dwurzędowa)
18) Tablica motocyklowa profesjonalna (dwurzędowa)
19) Tablica motocyklowa tymczasowa (dwurzędowa)
20) Tablica motorowerowa zwyczajna (dwurzędowa)
21) Tablica motorowerowa zwyczajna (dwurzędowa) koloru zielonego
22) Tablica motorowerowa zabytkowa (dwurzędowa)
23) Tablica motorowerowa profesjonalna (dwurzędowa)
24) Tablica motorowerowa tymczasowa (dwurzędowa)
5. Ilości poszczególnych rodzajów tablicy rejestracyjnej
1) Tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe 29 800
2) Tablica samochodowa jednorzędowa zmniejszona 210
3) Tablica motocyklowa 2 015
4) Tablica motorowerowa 580

4.5.3.) Główny kod CPV: 30195000-2 - Tablice

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

34928470-3 - Elementy oznakowania

45262670-8 - Obróbka metali

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 748212,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 842187,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 748212,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHP LIBRA Zygmunt Dąbrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6170126720

7.3.3) Ulica: Kopernika 3

7.3.4) Miejscowość: Pleszew

7.3.5) Kod pocztowy: 63-300

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 748212,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamawiający przewidział możliwość zastosowania prawa opcji w wysokości 20 % szacunkowej wartości zamawianych tablic (ogółem)
2. Planowany termin obowiązywania umowy do 31.12.2026 r. Obowiązywanie umowy zakończy się przed terminem określonym powyżej, gdy wartość zrealizowanych zgodnie z umową zamówień, osiągnie wartość wynikającą ze złożonej oferty, z zastrzeżeniem możliwości zastosowania prawa opcji.
2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi