Świadczenie usług polegających na utrzymaniu czystości w Hali Sportowo-Widowiskowa przy ul. Bema 73-89 w Toruniu.
Toruńska Infrastruktura Sportowa Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00678296
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00678296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 14:17
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2608f7e7-ece9-4bc2-8dad-31780c69096a
- Identyfikator
- 9562283835
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00678296 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług polegających na utrzymaniu czystości w Hali Sportowo-Widowiskowa przy ul. Bema 73-89 w Toruniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Toruńska Infrastruktura Sportowa Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340855511
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: generała Józefa Bema
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tis.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tis.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2608f7e7-ece9-4bc2-8dad-31780c69096a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług polegających na utrzymaniu czystości w Hali Sportowo-Widowiskowa przy ul. Bema 73-89 w Toruniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2608f7e7-ece9-4bc2-8dad-31780c69096a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021435/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Usługa kompleksowego sprzątania hali widowiskowo - sportowej (Arena Toruń)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630203
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług polegających na utrzymaniu czystości w Hali Sportowo-Widowiskowa przy ul. Bema 73-89 w Toruniu (zwanej dalej Halą lub Obiektem) należącej do Toruńskiej Infrastruktury Sportowej Sp. z o.o. w Toruniu.
zgodnie z harmonogramem czynności zawartych w załączniku Nr 1 do SWZ- OPZ.
1.2. Obowiązki, o których mowa w załączniku Nr 1, Wykonawca będzie wykonywał za pomocą własnych narzędzi i materiałów. Wykonawca zobowiązany jest używać środki chemiczne posiadające wymagane przepisami atesty.
1.3. Wykonawca zapewnia środki czystości oraz niezbędne wyposażenie swoich pracowników, gwarantujące świadczenie usług na wysokim poziomie.
1.4. Wykonawca zobowiązany jest wykonywać czynności będące przedmiotem zamówienia
z należytą starannością i przez osoby odpowiednio przygotowane zawodowo, z wykorzystaniem narzędzi i urządzeń: (w tym odkurzaczy) przeznaczonych do profesjonalnego sprzątania oraz stosowanie wysokiej jakości środków myjących, pielęgnujących, konserwujących
i dezynfekujących.
1.5. Dla zapewnienia prawidłowego wykonania przyjętych prac Zamawiający wymaga zaangażowania osób w liczbie zapewniającej należyte wykonanie usługi (zgodnie
z wymaganiami zawartymi w załączniku Nr 1 do SWZ). Ponadto Wykonawca zobowiązuje się do uzupełniania i zabezpieczania na bieżąco sprzętu i narzędzi do utrzymania porządku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 861000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 861000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 861000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clean Way Anna Duszyńska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911436315
7.3.3) Ulica: Stalowa
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 861000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2027-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |