Przebudowa drogi gminnej – ul. Słowackiego w miejscowości Długołęka

Gmina Długołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00205810
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00205810/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-13 10:32
Lokalizacja
Długołęka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8c4b420-ba33-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
9111102754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ STILLERMirków, PL · lot 0
1 623 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00205810 z dnia 2022-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej – ul. Słowackiego w miejscowości Długołęka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Długołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 32 20 203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=835

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej – ul. Słowackiego w miejscowości Długołęka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8c4b420-ba33-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00205810

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030809/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.43 Przebudowa ul. Słowackiego w m. Długołęka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120593/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2022.AW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Przedmiotem zamówienia jest:
1) wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ul. Słowackiego (dz. nr ew. 458 obręb Długołęka) o nawierzchni bitumicznej wraz chodnikiem szerokości 2.0m i zjazdami na odcinku od km: 0+000.00 do km: 0+214.55 (w kierunku od początku projektowanej jezdni, którym jest włączenie ul Słowackiego w istniejący układ drogowy tj. ul. Wrocławską, w kierunku ulicy Brzozowej w miejscowości Domaszczyn), w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych,
b) wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy gruntu stabilizowanego cementem,
c) wykonanie ław pod krawężniki i krawężników betonowych,
d) wykonanie ławy pod obrzeża betonowe i obrzeży betonowych,
e) wykonanie chodnika szerokości 2m,
f) wykonanie konstrukcji podbudowy dróg i zjazdów
g) wykonanie nawierzchni dróg z mieszanki mineralno-asfaltowej,
h) wykonanie pobocza z kruszywa łamanego,
i) wykonanie regulacji pionowych studzienek dla włazów kanałowych,
j) wykonanie kanalizacji deszczowej z wpustami ulicznymi,
k) wykonanie oznakowania drogowego pionowego (montaż i demontaż oznakowania zastępczego na czas prowadzonych robót),
l) Wykonanie oznakowania drogowego docelowej organizacji ruchu.
2) Budowa oświetlenia ulicy Słowackiego (dz. nr 458 obręb Długołęka) oraz ulicy Wierzbowej (dz. nr 249 obręb Domaszczyn) na całym odcinku od km: 0+000.00 do km: 0+694,64 (w kierunku od początku projektowanej jezdni, którym jest włączenie ul Słowackiego w istniejący układ drogowy tj. ul. Wrocławską, w kierunku ulicy Brzozowej w miejscowości Domaszczyn).
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszej SWZ, w tym w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz:
1) Dokumentacji projektowej i Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB) (Załącznik nr 7 do SWZ),
2) Przedmiarach robót (Załącznik nr 8 do SWZ),
Uwaga: Ze względu na brak wersji elektronicznej Zamawiający załącza do SWZ skan projektu budowlano-wykonawczego ul. Słowackiego w Długołęce obejmujący również ul. Wierzbową w Domaszczynie będącej poza zakresem niniejszego zamówienia publicznego za wyjątkiem budowy oświetlenia drogowego. (Załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1623600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2868932,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1623600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AN-GREG Grzegorz Stiller

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 912-112-59-81

7.3.3) Ulica: Gimnazjalna 18

7.3.4) Miejscowość: Jelcz- Laskowice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-220

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

część robót drogowych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1623600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane