Przebudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Płoskie
Gmina Zamość
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00205872
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00205872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 10:49
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e64bccf0-ae65-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9222717648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00205872 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Płoskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zamość
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368724
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Peowiaków 92
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 639-29-59
1.5.8.) Numer faksu: 84 639-23-64
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@zamosc.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugzamosc.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminazamosc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Płoskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e64bccf0-ae65-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00205872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023343/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Płoskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5881940,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa Szkoły Podstawowej w miejscowości Płoskie”.
2.Zadanie dot. gruntownej przebudowy starej części szkoły oraz niezbędnych prac modernizacyjnych w nowej części obiektu. Zakres inwestycji obejmuje: roboty rozbiórkowe, ocieplenie fundamentów i ścian zew.; wymiana: stropu, konstrukcji i pokrycia dachu, stolarki okiennej i drzwiowej; instalacji elektrycznej wraz z osprzętem, instalacji ośw. awaryjnego ewakuacyjnego, instalacji c.o. i c.w.u., instalacji wod-kan oraz instalacji P-POŻ. Wykonana zostanie przebudowa istniejących pomieszczeń i dostosowanie budynku dla osób niepełnosprawnych, montaż fotowoltaiki.
2.1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowy Szkoły Podstawowej w miejscowości Płoskie, zlokalizowanej na działce o nr ew. 225/7 miejscowość Płoskie, obręb 0015 Płoskie, Gmina Zamość; w tym w szczególności:
1) Część budynku szkoły oznaczona w projekcie symbolem „A”, br. budowlana, sanitarna, elektryczna:
a) Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe:
skucie całości tynków wewnętrznych i zewnętrznych
rozbiórka warstw stropów drewnianych
rozbiórka belek stropowych drewnianych
rozbiórka całości dachu konstrukcji drewnianej
demontaż istniejącej stolarki drzwiowej i okiennej
wyburzenie ścian działowych murowanych i drewnianych
rozbiórka biegów schodowych
poszerzenie otworów okiennych w ścianach zewnętrznych
wykonanie przejść w ścianach konstrukcyjnych wewnętrznych
b) Roboty budowlane:
zasypanie pomieszczeń piwnic – przewiduje się likwidację istniejących pomieszczeń piwnicznych – wypełnienie przestrzeni piaskiem ubitym warstwami.
wzmocnienie spękanych ścian zewnętrznych i wewnętrznych
ściany istniejące z częściowymi przemurowaniami uszkodzonych fragmentów, ze wzmocnieniami kotwami - powierzchnie przemurowań ocenione zostaną po usunięciu tynków wewnętrznych
wprowadzenie w poziomie stropów wieńców żelbetowych spinających
wykonanie nowych ścian działowych
wzmocnienie nadproży okiennych i drzwiowych
wymianę stropów drewnianych – belkowych na stropy ognioodporne
wymiana konstrukcji i pokrycia dachu nad częścią budynku
wykonanie kominów wentylacji grawitacyjnej
wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i ciepłochronnych
wymiana całości stolarki okiennej i drzwiowej
wykonanie nowych biegów, spoczników i podestów klatki schodowej
wykonanie nowych barierek ochronnych klatki schodowej
roboty tynkarskie wewnętrzne
roboty malarskie
wykonanie okładzin podłogowych wszystkich pomieszczeń z płytek z kamieni sztucznych
ocieplenie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej silikatowej w kolorze jak na rysunku elewacji
wymiana parapetów zewnętrznych i wewnętrznych przy wszystkich otworach okiennych
wymiana rynien i rur spustowych
wymiana szafki gazowej
ocieplenie stropu nad piętrem
wszystkie pomieszczenia sanitarne do kompleksowego remontu – wymiana okładzin ściennych, podłogowych oraz armatury sanitarnej i inst. elektrycznej
krzesełko schodowe wraz z prowadnicami dla potrzeb osób niepełnosprawnych
instalacje sanitarne wewnętrzne
instalacje elektryczne wewnętrzne
2) Część budynku szkoły oznaczona w projekcie symbolem „B”, br. budowlana, sanitarna, elektryczna
a) Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe
zerwanie posadzki istniejącej we wszystkich pomieszczeniach
demontaż istniejącej stolarki drzwiowej i okiennej
b) Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachu
wymiana całości stolarki okiennej i drzwiowej
wykonanie nowych barierek ochronnych klatki schodowej
roboty tynkarskie wewnętrzne – uzupełnienie istniejących tynków
roboty malarskie
wykonanie okładzin podłogowych wszystkich pomieszczeń z płytek z kamieni sztucznych
ocieplenie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej silikatowej w kolorze jak na rysunku elewacji.
wymiana parapetów zewnętrznych i wewnętrznych przy wszystkich otworach okiennych
wymiana rynien i rur spustowych
wymiana szafki gazowej
ocieplenie stropu nad piętrem
wszystkie pomieszczenia sanitarne do kompleksowego remontu – wymiana okładzin ściennych, podłogowych oraz armatury sanitarnej i inst. elektrycznej
krzesełko schodowe wraz z prowadnicami dla potrzeb osób niepełnosprawnych
instalacje sanitarne wewnętrzne
instalacje elektryczne wewnętrzne
3) Część budynku szkoły oznaczona w projekcie symbolem „C”, br. budowlana, elektryczna
a) Roboty budowlane
wymiana pokrycia dachu
roboty malarskie
wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej
montaż nowych elementów stolarki drzwiowej
schodołaz gąsienicowy dla potrzeb osób niepełnosprawnych
wykonanie wyprawy elewacyjnej silikatowej w kolorze jak na rysunku elewacji.
wymiana parapetów zewnętrznych przy wszystkich otworach okiennych.
wymiana rynien i rur spustowych
instalacje elektryczne (zakres -wymiana źródła światła na LED, ins. monitoringu, alarmu)
Parametry budynku:
Powierzchnia zabudowy: 1921,74 m2
Powierzchnia użytkowa: 3002,37 m2
Powierzchnia wewnętrzna: 3242,52 m2
Kubatura: 14078,32 m3
Liczba kondygnacji nadziemnych: 2
Liczba kondygnacji podziemnych: 1 /w części budynku/
Wysokość budynku: 7,15 m
Wysokość w kalenicy: 11,66 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262520-2 - Roboty murowe
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6998729,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7999999,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6998729,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólno-Budowlany Adam Strumidło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221000084
7.3.4) Miejscowość: Płoskie 179D
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6998729,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |