Modernizacja boiska sportowego w Trześni

Gmina Niwiska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00205937
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00205937/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-13 11:09
Lokalizacja
Niwiska, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb78fbd6-d689-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8141588011
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneDrenażeRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane w zakresie studniZbiorniki na wodę

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00205937 z dnia 2022-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego w Trześni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niwiska

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Niwiska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581672

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niwiska 430

1.5.2.) Miejscowość: Niwiska

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-147

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 2279 002

1.5.8.) Numer faksu: 17 2279 341

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@gmina.niwiska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.niwiska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska sportowego w Trześni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb78fbd6-d689-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00205937

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000503/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja boiska sportowego w Trześni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165411/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SI.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją boiska sportowego w Trześni zgodnie z zakresem robót wynikającym z Przedmiaru robót.
2. Elementy składowe zamówienia:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne,
3) Drenaż płyty boiska
4) Nawadnianie - Instalacja zraszania płyty boiska,
5) Wykonanie studni głębinowej,
6) Zbiornik retencyjny V=45m3,


3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w dokumentacji -załącznik Nr 7, zakres robót określa Przedmiar robót stanowiący Załącznik 4 do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43124100-9 - Drenaże

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Unieważnione na podstawie art. 255 ust.3 Ustawy Pzp
2022-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane