Remont nieruchomości w kompleksie wojskowym w Sieradzu

32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00206013
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00206013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-13 11:26
Lokalizacja
Łask, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0113f7b-dd82-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8310004953
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskiePokrywanie podłógKładzenie płytekRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206013 z dnia 2022-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nieruchomości w kompleksie wojskowym w Sieradzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 9 - go Maja 95

1.5.2.) Miejscowość: Łask

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/32_blot/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nieruchomości w kompleksie wojskowym w Sieradzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0113f7b-dd82-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064530/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont nieruchomości - roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00181490/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 35/TP2/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 308940,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie nieruchomości w kompleksie wojskowym w Sieradzu pod adresem: Jednostka Wojskowa 1551 w Sieradzu, ul. Wojska Polskiego 78 z podziałem na części:
1.1. Część 1 – Remont budynku nr 37 – prace malarskie, wykładziny podłogowe dywanowe i PCV, stolarka okienna pomieszczenie służby dyżurnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), zawierająca kryteria jakościowe, dotyczące głównych elementów przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie ze STWiORB.
4. Wykonawca zapewnia wszelkie materiały niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia we własnym zakresie i na swój koszt.
5. Zamówienie należy wykonać z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami technicznymi przy zachowaniu obowiązujących przepisów bhp oraz standardami i zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz postanowieniami umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
6. Na wykonane roboty i zamontowane materiały Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy w ramach danej części zamówienia.
7. Zamawiającemu, niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi na warunkach i w terminach wynikających z ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.).
8. Okres realizacji zamówienia: 130 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45431000-7 - Kładzenie płytek

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 118993,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie nieruchomości w kompleksie wojskowym w Sieradzu pod adresem: Jednostka Wojskowa 1551 w Sieradzu, ul. Wojska Polskiego 78 z podziałem na części:
1.1. Część 2 – Remont posadzki budynku nr 20 – posadzka antyelektrostatyczna.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), zawierająca kryteria jakościowe, dotyczące głównych elementów przedmiotu zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodnie ze STWiORB.
4. Wykonawca zapewnia wszelkie materiały niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia we własnym zakresie i na swój koszt.
5. Zamówienie należy wykonać z należytą starannością, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami technicznymi przy zachowaniu obowiązujących przepisów bhp oraz standardami i zasadami sztuki budowlanej, etyką zawodową oraz postanowieniami umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
6. Na wykonane roboty i zamontowane materiały Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia bezusterkowego odbioru przedmiotu umowy w ramach danej części zamówienia.
7. Zamawiającemu, niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi na warunkach i w terminach wynikających z ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740 ze zm.).
8. Okres realizacji zamówienia dla części 2: 90 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 189946,54 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do terminu składania ofert w zakresie części 1 nie wpłynęły żadne oferty. Gdy brak jest choćby jednej prawidłowej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Brak ofert stanowi obligatoryjną przesłankę unieważnienia postępowania dlatego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do terminu składania ofert w zakresie części 2 nie wpłynęły żadne oferty. Gdy brak jest choćby jednej prawidłowej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Brak ofert stanowi obligatoryjną przesłankę unieważnienia postępowania dlatego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

2022-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane