Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek
GMINA SUŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00206021
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00206021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 11:28
- Lokalizacja
- Sułów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8eee69f2-e32f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9222942581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206021 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sułów 63
1.5.2.) Miejscowość: Sułów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-448
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sulow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sulow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.sulow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eee69f2-e32f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031635/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193847/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) drogi wewnętrznej położonej na terenie Gminy Sułów w miejscowości Sułówek. Roboty budowlane obejmują swym zakresem mechaniczne wyprofilowanie wraz z zagęszczeniem istniejącej drogi. wykonanie warstwy odsączającej z piasku – grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm i wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego frakcji 0-31,5 mm o grubości 10 cm. Jako właściwe umocowanie drogi zaprojektowano ułożenie na 5 cm warstwie podsypki piaskowo – cementowej płyt drogowych żelbetonowych wielootworowych typu JOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm z betonu B-30. Otwory w płytach zostaną wypełnione podsypką cementowo-piaskową, ewentualnie kruszywem naturalnym. Zadanie realizowane będzie na działce o nr ewid. 222 w obrębie geodezyjnym Sułówek na długości ok. 695 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający uznał problem w działaniu strony prowadzonego postępowania polegający na dostępności do dokumentacji przetargowej przez 2 dni. W związku z powyższym w ocenie Zamawiającego powyższy fakt mógł mieć wpływ na ograniczony dostęp do dokumentacji przetargowej co wpłynęło na podjęcie decyzji o unieważnieniu postępowania (na podstawie art. 255 pkt 6 w związku z naruszeniem art. 280 ust. 1 ustawy Pzp.| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |