Świadczenie usług przez personel specjalistyczny projektu
ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY IM. WIKTORA DEGI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00206132
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-13 11:58
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7831497917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanychLaboratoryjne usługi badawczeUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie zdrowiaUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
5 przyznanych
Marek JóźwiakGolęczewo, PL
162 115,2 PLNSabina BrazevićPoznań, PL
88 816 PLNPaweł ChmaraPoznań, PL
88 816 PLNUsługi pedagogiczno-terapeutyczne mgr Karolina JóźwiakSuchy Las, PL
75 040 PLNUsługi edukacyjne i szkoleniowe mgr Aleksandra MatuszczakNowe Miasto nad Wartą, PL
75 040 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.