„Modernizacja Rejonowej Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260, gmina Paszowice”
GMINA PASZOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00206157
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00206157/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 12:06
- Lokalizacja
- Paszowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62586d11-dce0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6951399944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206157 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Rejonowej Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260, gmina Paszowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASZOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 137
1.5.2.) Miejscowość: Paszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-411
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768701792
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@paszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.paszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja Rejonowej Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260, gmina Paszowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62586d11-dce0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206157
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033539/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 "Modernizacja Przychodni Rejonowej w Paszowicach."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178838/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.I.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 443614,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Roboty budowlane polegające na:
1 Ściany - malowanie, glazura
2 Posadzki w WC
3 Drzwi. wewnętrzne.
4 Drzwi wejściowe
5 Schody 1,2 /frontowe/ - okładziny granitowe
6 Schody 1,2 /frontowe/ - roboty rem. budowlane
7 Schody 3 - od zaplecza
8 Pokrycie dachu papą zadaszenia nad schodami
9 Instalacje sanitarne
10 Wywóz i koszty składowania gruzu.
Szczegółowy zakres robót został określony w przedmiarze stanowiącym załącznik nr 6,
2. Prace instalacyjne elektryczne obejmujące swym zakresem:
a) Wymianie opraw oświetleniowych świetlówkowych na oprawy LED.
b) Powiększeniu ilości gniazd wtykowych.
c) Wymianie rozdzielni.
d) Wykonaniu instalacji alarmowej.
e) Wykonaniu instalacji fotowoltaicznej.
Szczegółowy zakres prac zgodnie z projektem budowlanym i przedmiarem robót stanowiącym załącznik 6a.
3. Wykonanie instalacji klimatyzacji zgodnie z przedmiarem robót i założeniami, zakres prac został szczegółowo opisany w załączniku 6b.
4. Montaż platformy dla niepełnosprawnych zgodnie z projektem budowlanym stanowiącym załącznik nr 6c.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
42416000-5 - Wyciągi pionowe i pochyłe, wyciągi, schody ruchome i chodniki ruchome
42416100-6 - Windy
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 10.06.2022 r. do godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w oparciu o w/w podstawę prawną.| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |