Modernizacja drogowego obiektu mostowego na rzece Rabie wraz z przebudową dróg gminnych i budową oświetlenia na terenie Gminy Pcim
Gmina Pcim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00206354
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00206354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 12:51
- Lokalizacja
- Pcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fbed2c60-c723-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6811355131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206354 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogowego obiektu mostowego na rzece Rabie wraz z przebudową dróg gminnych i budową oświetlenia na terenie Gminy Pcim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pcim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555401
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Pcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-432
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122748050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pcim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminapcim1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogowego obiektu mostowego na rzece Rabie wraz z przebudową dróg gminnych i budową oświetlenia na terenie Gminy Pcim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbed2c60-c723-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022415/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja drogowego obiektu mostowego na rzece Rabie wraz z przebudową dróg gminnych i budową oświetlenia na terenie Gminy Pcim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140047/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiI.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6361103,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest Modernizacja drogowego obiektu mostowego na rzece Rabie wraz z przebudową dróg gminnych i budową oświetlenia na terenie Gminy Pcim obejmujący następujący zakres:
- Modernizację - remont mostu drogowego w ciągu drogi gminnej
- Przebudowę drogi gminnej K540610 w miejscowości Pcim obejmująca: wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej, budowę chodników
- Modernizację- remont drogi gminnej nr K540356 Pcim – Godawówka
Inwestycja finansowana z Programu Rządowy Funduszu Polski Ład : Program Inwestycji Strategicznych – edycja I
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45213310-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5799905,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10848591,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |