Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie

Gmina Miasto Darłowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00206524
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00206524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-13 13:24
Lokalizacja
Darłowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76fdf4cd-dcc7-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
4990527500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206524 z dnia 2022-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Darłowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920937

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 9

1.5.2.) Miejscowość: Darłowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-150

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 355 12 48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@darlowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.darlowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.darlowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76fdf4cd-dcc7-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018282/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00178174/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.20.2022 / EI.7013.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych instalacji elektrycznej w budynku przedszkola nr 2 w Darłowie zgodnie o opracowaną dokumentacją pn. „Projekt budowlano – wykonawczy – Remont instalacji elektrycznej w przedszkolu nr 2, branża elektryczna” oraz zgodnie z „Szczegółową Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót do projektu budowlano – wykonawczego”.

Uwaga!
1. Opracowana dokumentacja zawiera szerszy zakres niż przedmiot zamówienia: Wycenie i wykonaniu nie podlegają:
- instalacja monitoringu wizyjnego CCTV;
- instalacja sieci komputerowej LAN;
- instalacja systemu alarmowego;
- montaż podgrzewaczy wody w pomieszczeniach łazienek.

2. Dokumentacja remontu może zakładać wykonanie instalacji podtynkowo. Wszystkie instalacje należy wykonać natynkowo w korytkach instalacyjnych do wszystkich odbiorników (gniazda, łączniki, lampy).

3. Do wyceny należy przyjąć łącznie demontaż lamp w ilości 250 szt.
Liczbę gniazd wtykowych i łączników do demontażu należy przyjąć w ilości równej gniazd i łączników przewidzianych do montażu.

4. Celem odtworzenia miejsc po demontażach lamp należy wycenić punktowe szpachlowanie miejsc po zdemontowanych lampach oraz malowanie powierzchni sufitów w ilości około 300 m2.

5. Po zakończeniu robót należy przeprowadzić następujące badania i sprawdzenia:
- pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz rezystancji izolacji kabli;
- pomiary natężenia oświetlenia podstawowego i awaryjnego.
Z pomiarów wykonać protokoły.

6. Materiał z demontażu należy zutylizować.

Celem ułatwienia Wykonawcy wyceny Zamawiający w dokumentacji przetargowej zamieścił plik w formie edytowalnej *.dwg pn. „Przedszkole projekt techniczny.dwg”.

Do oferty Wykonawca składa wycenione zestawienie rzeczowo – finansowe odpowiadające pozycjom przyszłego harmonogramu rzeczowo finansowego zgodnie z umową. Zestawienie stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, w ustalonym terminie tj. do dnia 10 czerwca 2022r. do godz. 11:00, wpłynęła jedna oferta, którą złożył niżej wymieniony Wykonawca:

BSP Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Szczecińska 32
75-137 Koszalin

Wykonawca w swojej ofercie zaproponował cenę za realizację zamówienia w wysokości 564.570,00zł. Zamawiający udostępnił na stronie prowadzonego postępowania – przed otwarciem ofert – informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający poinformował potencjalnych Wykonawców, iż na przedmiotowe zadanie przeznaczona została kwota 250.000,00zł brutto. Zatem cena złożonej oferty znacznie przewyższyła środki, jakie Zamawiający zabezpieczył w budżecie Miasta Darłowo na realizację zadania.
2022-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane