Modernizacja instalacji elektrycznej – ETAP II, w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Stargardzie przy ul. Popiela 2 – III POSTĘPOWANIE
Zespół Szkół
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00206862
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00206862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 14:35
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68d04343-d6d5-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8542429040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206862 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej – ETAP II, w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Stargardzie przy ul. Popiela 2 – III POSTĘPOWANIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384026826
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Popiela 2
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 577 67 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsstargard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsstargard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_stargard/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej – ETAP II, w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Stargardzie przy ul. Popiela 2 – III POSTĘPOWANIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68d04343-d6d5-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00069259/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja instalacji elektrycznej - II etap w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Stargadzie przy ul. Popiela 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00166362/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych modernizacją instalacji elektrycznej – ETAP II, w budynku dydaktycznym Zespołu Szkół w Stargardzie przy ul. Popiela 2 – II POSTĘPOWANIE, w granicach i w zakresie określonym przez dokumentację projektową i SWZ, a w tym między innymi:
1) roboty rozbiórkowe i demontażowe,
2) wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych GSPW w pomieszczeniach piwnicznych budynku szkolnego,
3) wykonanie instalacji elektrycznej gniazd, oświetlenia, oświetlenia ewakuacyjnego i instalacji dzwonkowej w pomieszczeniach piwnicznych budynku szkolnego,
4) wykonanie instalacji elektrycznej gniazd, oświetlenia, oświetlenia ewakuacyjnego i instalacji dzwonkowej w pomieszczeniach II piętra budynku szkolnego,
5) wykonanie instalacji elektrycznej gniazd, oświetlenia, oświetlenia ewakuacyjnego i instalacji dzwonkowej w pomieszczeniach poddasza budynku szkolnego,
6) wykonanie instalacji głośnikowej – w zakresie ułożenia przewodów,
7) roboty malarskie i porządkowe,
oraz
8) wszelkich innych, niewymienionych w pkt 1) – 7) robót i prac niezbędnych dla osiągnięcia zamierzonego celu (rezultatu technicznego, funkcjonalnego i użytkowego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, gdyż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął w dniu 3 czerwca 2022 r. o godzinie 14:00. Do terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |