Remont 2 lokali mieszkalnych-pustostanów, będących w zasobie Gminy Bielsko-Biała, zarządzanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części – etap IX/2022
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00206923
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00206923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 14:46
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-813c0f32-d1b7-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 070019077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00206923 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont 2 lokali mieszkalnych-pustostanów, będących w zasobie Gminy Bielsko-Biała, zarządzanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części – etap IX/2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 4990600
1.5.8.) Numer faksu: 33 4990611
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zgm.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/e8ef20a5-84be-43b4-af1d-dd06448d71521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont 2 lokali mieszkalnych-pustostanów, będących w zasobie Gminy Bielsko-Biała, zarządzanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części – etap IX/20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-813c0f32-d1b7-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028920/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remonty lokali mieszkalnych - pustostanów stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154851/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-DCS/86/2022/ADM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 387117,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont lokalu mieszkalnego (pustostanu) przy ul. Piastowskiej 15/8, o powierzchni użytkowej 144,07 m2, przeznaczonego na lokal mieszkalny, w zakresie określonym:a) przedmiarem robót ogólnobudowlanych, instalacyjnych i dostaw,
b) przedmiarem robót instalacyjnych elektrycznych,
stanowiącymi łącznie załącznik nr 2.1a do Specyfikacji
c) dokumentacją projektowo-wykonawczą „Rozbiórki i budowy wewnętrznej instalacji gazowej w lokalu mieszkalnym nr 8-8A w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Piastowskiej 15 w Bielsku-Białej”
stanowiącą załącznik nr 2.1b do Specyfikacji,
d) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót w Lokalach Mieszkalnych-Pustostanach stanowiącą załącznik nr 3 do Specyfikacji,
w terminie do 60 dni od dnia przekazania placu robót (lokalu do remontu) Wykonawcy, z zastrzeżeniem postanowień § 2 i § 7 umowy wg wzoru stanowiącego załącznik do Specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 255847,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokalu mieszkalnego (pustostanu) przy ul. Thomasa W. Wilsona 3/3, o powierzchni użytkowej 69,55 m2, przeznaczonego na lokal mieszkalny, w zakresie określonym:a) przedmiarem robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych,
b) przedmiarem robót instalacyjnych elektrycznych,
stanowiącymi łącznie załącznik nr 2.2a do Specyfikacji,
c) opiniami kominiarskimi, materiałami dodatkowymi i szkicem sytuacyjnym,
stanowiącymi łącznie załącznik nr 2.2b do Specyfikacji,
d) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót w Lokalach Mieszkalnych-Pustostanach stanowiącą załącznik do Specyfikacji,
w terminie do 60 dni od dnia przekazania placu robót (lokalu do remontu) Wykonawcy,
z zastrzeżeniem postanowień § 2 i § 7 umowy wg wzoru stanowiącego załącznik do Specyfikacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 131269,55 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części 1 zamówienia zostało unieważnione ponieważ wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części 2 zostało unieważnione ponieważ wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |