Wykonanie robót teletechnicznych dla zad. inwest. „Budowa budynku sztabowo – koszarowego OSK, budynku szkoleniowo-koszarowego OSS oraz bloku szkoleniowego Służb Materiałowych dla potrzeb CSL Grupa”

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00207081
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00207081/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-13 15:37
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea006351-b58e-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00207081 z dnia 2022-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót teletechnicznych dla zad. inwest. „Budowa budynku sztabowo – koszarowego OSK, budynku szkoleniowo-koszarowego OSS oraz bloku szkoleniowego Służb Materiałowych dla potrzeb CSL Grupa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amwsinevia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót teletechnicznych dla zad. inwest. „Budowa budynku sztabowo – koszarowego OSK, budynku szkoleniowo-koszarowego OSS oraz bloku szkoleniowego Służb Materiałowych dla potrzeb CSL Grupa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea006351-b58e-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00207081

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00119790/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SVA/Z/G/4620-5/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1832573,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie - dokończenie robót teletechnicznych w ramach zadań inwestycyjnych nr 11610, 11611, 11613 w zakresie zgodnym z przekazaną przez inwestora dokumentacją projektową, dokumentacją budowy (protokoły odbiorów częściowych, zatwierdzone wnioski materiałowe), inwentaryzacją wykonaną po zejściu poprzedniego Wykonawcy z budowy.

Ze względu na sytuację, że roboty są przejęte po poprzednim Wykonawcy, Zamawiający zaleca wykonanie wizji lokalnej. Zakres robót obejmuje m.in. sprawdzenie istniejącej instalacji teletechnicznej, okablowanie, naprawę, montaż urządzeń aktywnych, systemów KD, SSP oraz ich uruchomienie. Wykonawca odpowiadać będzie również za wszelkie prace porządkowe wynikające z niedokończenia budowy przez poprzedniego Wykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota brutto, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 900 000,00 zł brutto. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną złożona przez Wykonawcę: "LOGON" Spółka Akcyjna,
ul. Piotrowskiego, nr 7 A, 85-¬098 Bydgoszcz - wynosi 18 570 673,23 zł brutto.
2022-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane