Budowa budynków kancelarii leśnictwa, leśniczówki oraz budynku gospodarczego
Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00207207
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00207207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-13 20:58
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c02a7a05-cca2-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7250028434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00207207 z dnia 2022-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynków kancelarii leśnictwa, leśniczówki oraz budynku gospodarczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470742683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Legionów 113
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-073
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zup@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodz.lasy.gov.pl/zup
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynków kancelarii leśnictwa, leśniczówki oraz budynku gospodarczego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c02a7a05-cca2-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00207207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00149080/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NB.270.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku kancelarii Leśnictwa Kamionacz. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy.Lokalizacja: Leśnictwo Kamionacz, działka nr ewidencyjny 920/2, obręb ewid. 0038 Rossoszyca, gmina Warta.
Charakterystyczne parametry techniczne budynku:
• wysokość – 5,57 m
• powierzchnia użytkowa – 40,49 m²,
• powierzchnia zabudowy – 55,2 m²,
• kubatura brutto – 275 m³
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do niniejszej SWZ. Warunki realizacji określono
w projekcie umowy stanowiącym zał. 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 314796,93 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z kancelarią Leśnictwa Mianów. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy.Lokalizacja: Leśnictwo Mianów, działka nr ewid. 62/1, obręb ewid. 0017 Mianów, gmina Lutomiersk.
Charakterystyczne parametry techniczne budynku:
• powierzchnia całkowita budynku – 227,5 m²,
• powierzchnia całkowita lokalu użytkowego (kancelarii leśnictwa) – 37,4 m² (16,4 % powierzchni całkowitej budynku),
• wysokość – 7,49 m
• powierzchnia użytkowa – 128,22 m²,
• powierzchnia zabudowy – 109,6 m²,
• kubatura brutto – 692 m³
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do SWZ. Warunki realizacji określono
w projekcie umowy stanowiącym zał. 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 829858,86 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku gospodarczego na terenie Nadleśnictwa Radziwiłłów. Okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy.Lokalizacja: działka nr ewid. 278, obręb 0008 Kozłów Biskupi, gmina Nowa Sucha.
Charakterystyczne parametry techniczne budynku:
• wysokość – 5,93 m
• powierzchnia użytkowa 49,75 m²,
• powierzchnia zabudowy – 62,0 m²,
• kubatura brutto – 290 m³,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiOR
oraz przedmiar, które stanowią załączniki do niniejszej SWZ. Warunki realizacji określono
w projekcie umowy stanowiącym zał. 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 265306,35 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i ww. nie może zwiększyć przedmiotowej kwoty do ceny złożonej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i ww. nie może zwiększyć przedmiotowej kwoty do ceny złożonej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i ww. nie może zwiększyć przedmiotowej kwoty do ceny złożonej oferty.
| 2022-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |