„Usługa serwisowania i naprawa samochodów służbowych Urzędu Miejskiego Wrocławia”
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00207837
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-14 10:16
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
Wykonawcy
3 przyznane
GALL-ICM, M. I I. MAJCHER, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
168 000 PLN'IMPWAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRZESZATORY, PL
12 000 PLNGALL-ICM, M. I I. MAJCHER, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
12 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.