Remont ul. Topolowej w Przeciszowie gm. Przeciszów w zakresie: nawierzchni dł. 160 m, kanalizacji deszczowej dł. 160 mb, chodnika 660 mb, mostu drogowego

GMINA PRZECISZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00208097
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00208097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-14 11:19
Lokalizacja
Przeciszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bebecdfd-d1c9-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5492197487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweWznoszenie barier drogowychRoboty w zakresie stabilizacji gruntuBudowa nasypówRoboty budowlane w zakresie mostówRoboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208097 z dnia 2022-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Topolowej w Przeciszowie gm. Przeciszów w zakresie: nawierzchni dł. 160 m, kanalizacji deszczowej dł. 160 mb, chodnika 660 mb, mostu drogowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZECISZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podlesie 1

1.5.2.) Miejscowość: Przeciszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-641

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@przeciszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeciszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugprzeciszow,m,403347,2022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ul. Topolowej w Przeciszowie gm. Przeciszów w zakresie: nawierzchni dł. 160 m, kanalizacji deszczowej dł. 160 mb, chodnika 660 mb, mostu drogowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bebecdfd-d1c9-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028252/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont ul. Topolowej w Przeciszowie gm. Przeciszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156864/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPB.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 561469,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont ul. Topolowej w Przeciszowie gm. Przeciszów w zakresie: nawierzchni dł. 160 m, kanalizacji deszczowej dł. 160 mb, chodnika 660 mb, mostu drogowego”
- Remont nawierzchni na długości 160 m polegający na: frezowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego gr. 40 cm - wyk. warstwy wiążącej gr.5 cm, warstwy ścieralnej gr.5 cm;
- Remont kanalizacji deszczowej na dł.160 mb – montaż nowych studni rewizyjnych i rur kanalizacji deszczowej;
- Remont chodnika na długości 660 mb - wymiana podbudowy z kruszywa łamanego gr. 20cm, ułożenie krawężników, obrzeży, kostki betonowej gr.8 cm;
- Remont mostu drogowego - rozbiórka nawierzchni mostu i elem. wyposażenia, uzupełnienie ubytków w betonie - ułożenie izolacji mostu, wykonanie warstwy wiążącej gr.5cm, ścieralnej gr.5cm, ułożenie krawężników, nawierzchni chodników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45243510-0 - Budowa nasypów

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1015940 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1015940 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane