Poprawa wykorzystania energii odnawialnej i efektywności energetycznej w budynkach oświatowych w Gminie Lyski - Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w budynkach oświatowych w Gminie Lyski
GMINA LYSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00208132
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00208132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-14 11:30
- Lokalizacja
- Lyski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb00ae64-cd29-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 6423190005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208132 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa wykorzystania energii odnawialnej i efektywności energetycznej w budynkach oświatowych w Gminie Lyski - Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w budynkach oświatowych w Gminie Lyski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LYSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 1 A
1.5.2.) Miejscowość: Lyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-295
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 4300051
1.5.8.) Numer faksu: (32) 4300031
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lyski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lyski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.lyski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa wykorzystania energii odnawialnej i efektywności energetycznej w budynkach oświatowych w Gminie Lyski - Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w budynkach oświatowych w Gminie Lyski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb00ae64-cd29-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00055245/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa wykorzystania energii odnawialnej i efektywności energetycznej w budynkach oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148238/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.05.2022.FZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 424335,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
1) przedmiotem zamówienia jest wykonanie 4 instalacji fotowoltaicznych posadowionych na gruncie przy budynkach oświatowych w Gminie Lyski o minimalnych mocach:
a) ZSP Adamowice, ul. Szkolna 7, 47-435 Adamowice, min. 9,92 kWp,
b) ZSP Pstrążna, ul. Szkolna 5, 44-284 Pstrążna, min. 9,52 kWp (budynek przedszkola),
c) ZSP Pstrążna, ul. Szkolna 5, 44-284 Pstrążna, min. 14,96 kWp (budynek szkoły),
d) ZSP Zwonowice ul. Sumińska 9d, 44-292 Zwonowice, min. 29,04 kWp;
2) zakres budowy obejmuje wykonanie następujących prac:
a) zabezpieczenie i przygotowanie terenu budowy,
b) wykonanie robót ziemnych,
c) wykonanie konstrukcji montażowych,
d) montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów, rozdzielnic, przewodów kablowych itp.
e) wykonanie robót instalacyjnych elektrycznych,
f) prace wykończeniowe,
g) uporządkowanie terenu budowy,
h) wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej;
3) szczegółowy zakres został opisany w dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386372,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 612078,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386372,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 272470551
7.3.3) Ulica: Hagera 14a
7.3.4) Miejscowość: Zabrze
7.3.5) Kod pocztowy: 41-800
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386372,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |