usługa zaprojektowania, koordynacji praz oraz przeprowadzenia robót budowlanych w obiekcie wielofunkcyjnym auli/hali sportowej Polskiego Domu Pokoju w Betlejem (projekt pomocowy placówki).
Biuro Przedstawiciela RP przy Palestyńskiej Władzy Narodowej z siedzibą w Ramallah
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00208247
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00208247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-06-14 11:54
- Lokalizacja
- Ramallah, PS
- Kraj zamawiającego
- PS
- ID przetargu
- ocds-148610-a9a581aa-e8c5-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 501100564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208247 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługa zaprojektowania, koordynacji praz oraz przeprowadzenia robót budowlanych w obiekcie wielofunkcyjnym auli/hali sportowej Polskiego Domu Pokoju w Betlejem (projekt pomocowy placówki).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Przedstawiciela RP przy Palestyńskiej Władzy Narodowej z siedzibą w Ramallah
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 501100564
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Abraj House Bldg. Tokyo St. 15
1.5.2.) Miejscowość: Ramallah
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-000
1.5.5.) Kraj: Okupowane Terytorium Palestyny
1.5.7.) Numer telefonu: + 970 2 292 9350
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ramallah.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/palestyna/przedstawicielstwo
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sprawy zagraniczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
usługa zaprojektowania, koordynacji praz oraz przeprowadzenia robót budowlanych w obiekcie wielofunkcyjnym auli/hali sportowej Polskiego Domu Pokoju w Betlejem (projekt pomocowy placówki).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9a581aa-e8c5-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00201488/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zaprojektowanie, koordynacja oraz przeprowadzenie robót w nowowzniesionym obiekcie wielofunkcyjnym auli/hali sportowej Polskiego Domu Pokoju w Betlejem (projekt pomocowy placówki).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Art. 305 pkt 3 ustawy PZPZ- zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług.
Nadto w omawianej sprawie zachodzi tożsamość podmiotowa wykonawcy projektu oraz właściciela gruntu, na którym ma zostać posadowiony budynek wielofunkcyjny auli/hali sportowej, stąd też zastosowanie innego trybu udzielenia zamówienia publicznego byłoby bezcelowe. Jedynym właścicielem gruntu, na którym ma zostać zrealizowany projekt pomocowy jest Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety - Home of Peace in Bethlehem – Prowincji Poznańskiej - rzymskokatolicka jednostka personalna kościoła działająca w polskim obrocie prawnym na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. o stosunku Państwa do kościoła katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPram1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 103000 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa polegająca na zaprojektowaniu, koordynacji praz oraz przeprowadzeniu robót budowlanych oraz instalacyjnych w nowowzniesionym obiekcie wielofunkcyjnym auli/hali sportowej Polskiego Domu Pokoju w Betlejem (projekt pomocowy placówki).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
44111000-1 - Materiały budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103000 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103000 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103000 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Sw. Elzbiety - House of Peace in Bethlehem
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 500303656 Izraelski numer identyfikacyjny
7.3.3) Ulica: 41 A Antonion Society St.
7.3.4) Miejscowość: Bethlehem (Betlejem)
7.3.7.) Kraj: Okupowane Terytorium Palestyny
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty budowlane i instalacyjne
roboty wykończeniowe
nadzór inwestorski - arch. Jamal Hijazin Nr lic. 1829, Beit Sahour, Palestyna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103000 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-06-10 do 2022-11-15SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta w ramach realizacji projektu pomocowego placówki zagranicznej| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |