Wykonanie nawierzchni drogi i parkingu przy placu festynowo- rekreacyjnym w miejscowości Lutowiska
Gmina Lutowiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00208513
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00208513/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-14 12:46
- Lokalizacja
- Lutowiska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-246cb91b-d1ba-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6891190317
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208513 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nawierzchni drogi i parkingu przy placu festynowo- rekreacyjnym w miejscowości Lutowiska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lutowiska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: LUTOWISKA 14
1.5.2.) Miejscowość: Lutowiska
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-713
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 461 0013
1.5.8.) Numer faksu: 13 461 02 34
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lutowiska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lutowiska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.lutowiska.pl/index.php?id=47&a=330&n_id=22301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie nawierzchni drogi i parkingu przy placu festynowo- rekreacyjnym w miejscowości Lutowiska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-246cb91b-d1ba-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208513
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033500/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wykonanie nawierzchni parkingu przy placu festynowo-rekreacyjnym w miejscowości Lutowiska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154737/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GCI.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 248313,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji przewidywane jest wykonanie podbudowy oraz nawierzchni z płyt wielootworowych i kostki betonowej. Ponadto należy zamontować elementy bezpieczeństwa tj. bariery ochronne stalowe. Kolejnym elementem przetargu jest dokonanie zakupu i dostawy barier wygrodzeniowych. Wszystkie zamontowane tj. bariery ochronne i wygrodzeniowe powinny być nowe.
Szczegółowy opis robót do wykonania znajduje się w załączonym przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266980,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 363925,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266980,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wielobranżowy ,,Józefczyk", Małgorzata Żydownik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7950000975
7.3.3) Ulica: Nowa Wieś 9
7.3.4) Miejscowość: Bircza
7.3.5) Kod pocztowy: 37-740
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266980,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-15| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |