Przebudowa bieżni przy SP-3 przy ul. Młyńskiej

GMINA MIASTA RYPIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00208623
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00208623/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-14 13:09
Lokalizacja
Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62ce14df-d1ed-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8921000795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208623 z dnia 2022-06-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa bieżni przy SP-3 przy ul. Młyńskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA RYPIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 40

1.5.2.) Miejscowość: Rypin

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.turalski@rypin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/612166

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa bieżni przy SP-3 przy ul. Młyńskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62ce14df-d1ed-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208623

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003897/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa bieżni przy SP-3 przy ul. Młyńskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa bieżni przy SP-3 przy ul. Młyńskiej” polegające na przebudowie istniejącej przyszkolnej bieżni o nawierzchni żużlowej na bieżnię okrężną trzytorową z czterotorową bieżnią prostą do biegu na 100 m z nawierzchnią poliuretanową na podbudowie betonowej oraz budowę skoczni do skoku w dal z rozbiegiem. Bieżnia zlokalizowana jest na terenach szkolnych sportowych przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Rypinie przy ul. Młyńskiej 12 na działce oznaczonej nr ewid. 975/13.
2) Roboty budowlane w ramach planowanej inwestycji obejmą m. in.:
a) rozbiórkę obramowania istniejącej bieżni z obrzeży betonowych wraz z fundamentem betonowym,
b) rozbiórkę nawierzchni żużlowej bieżni z jej wywozem i utylizacją,
c) korytowanie pod projektowaną bieżnię i elementy skoczni w dal z wywozem i zagospodarowaniem/składowaniem urobku,
d) obramowanie bieżni i rozbiegu skoczni z obrzeży betonowych na ławie betonowej,
e) montaż systemowych korytek odwodnienia liniowego na odcinkach prostych bieżni i skrzynek odpływowych z odprowadzeniem wód opadowych i roztopowych do istniejącej kanalizacji deszczowej,
f) wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa kamiennego wzmocnionego georusztem pod bieżnię i elementy skoczni z dogęszczeniem podłoża gruntowego,
g) wykonanie warstwy podbudowy betonowej zbrojonej włóknem polimerowym z izolacją z folii pE,
h) ułożenie nawierzchni poliuretanowo - gumowej typu SANDWICH w kolorze ceglastym bieżni i rozbiegu skoczni,
i) wykonanie zeskoczni piaskowej z obramowaniem z obrzeży bezpiecznych z rozbiegiem o nawierzchni jak bieżnia,
j) malowanie linii torów i pozycji startowych,
k) wykonanie trawników wokół wykonanej bieżni i skoczni.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa.
4) Załączone przedmiary robót pełnią wyłącznie rolę pomocniczą do sporządzenia oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartości złożonych ofert przewyższają kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, której Zamawiający nie może zwiększyć.
Wobec powyższego zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cenę przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-06-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane