Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00208785
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00208785/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-14 13:39
- Lokalizacja
- Łapy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32cfe16d-c094-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 9661319909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208785 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050644804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: JANUSZA KORCZAKA 23
1.5.2.) Miejscowość: Łapy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 814 24 38
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitallapy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitallapy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitallapy.pl/category/przetargi/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 92.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32cfe16d-c094-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208785
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00341179/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach Programu Dostępność Plus dla zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich Tytuł projektu: „Poprawa dostępności i jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami w przychodni SP ZOZ w Łapach”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00127572/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/28/2022/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9.
Wszystkie użyte materiały muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium RP, posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, oraz spełniać wszelkie wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać prace zgodnie obowiązującymi przepisami oraz normami, w tym w szczególności z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Zamawiający dopuszcza odbycie przez Wykonawcę wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953300-5 - Chodniki
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ jedyna złożona w postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c).| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |