Zagospodarowanie terenu ogrodu społecznego "Cztery pory roku" w m. Obra – etap IV
GMINA WOLSZTYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00208904
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00208904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-14 13:58
- Lokalizacja
- Wolsztyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82628dfe-dda2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9231658141
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00208904 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu ogrodu społecznego "Cztery pory roku" w m. Obra – etap IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLSZTYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 683474500
1.5.8.) Numer faksu: 683474590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@wolsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.wolsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wolsztyn.pl/m,115,przetargi.html?page=11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu ogrodu społecznego "Cztery pory roku" w m. Obra – etap IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82628dfe-dda2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024542/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Zagospodarowanie terenu ogrodu społecznego "Cztery pory roku" w m. Obra
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184886/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 550179,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Zagospodarowanie terenu ogrodu społecznego "Cztery pory roku" w m. Obra – etap IV”.
Zagospodarowanie terenu ogrodu społecznego „Cztery pory roku” w m. Obra, obejmuje: budowę amfiteatru – sceny wraz z trybunami o łącznej powierzchni zabudowy 221 m2; budowę altany rekreacyjnej o powierzchni zabudowy 27 m2 oraz budowę ciągów komunikacyjnych o nawierzchni z płyt betonowych 50x50x7 cm i kostki kamiennej 6x6x6 cm o łącznej powierzchni ok. 387 m2. W zakres robót wchodzi także wyposażenie obiektów w instalacje wewnętrzną - elektryczną.
1.2. Zamawiający informuje, iż przedmiotowa inwestycja będzie realizowana na podstawie pozwolenia na budowę, wydanego przez Starostę Wolsztyńskiego nr AB.6740.602.2019 z dnia 27.09.2019 r. (decyzja nr 749/2019), zmieniona decyzją nr 1002/2019 z dnia 30.12.2019 r. (znak AB.6740.909.2019)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 2022-06-14, do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty. Zamawiający, wobec zaistnienia obligatoryjnej przesłanki, unieważnia przedmiotowe postępowania o udzielenie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |