Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Miechowie-Charsznicy w 2025 r.
Przedszkole Samorządowe w Miechowie - Charsznicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00678621
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00678621/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 15:01
- Lokalizacja
- Charsznica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b44780e-6c33-40e5-a47c-f99f572f6731
- Identyfikator
- 6591378264
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00678621 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Miechowie-Charsznicy w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Samorządowe w Miechowie - Charsznicy
1.3.) Oddział zamawiającego: Przedszkole Samorządowe w Miechowie - Charsznicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357126411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Charsznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-250
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 38 360 47
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pscharsznica@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pscharsznica.szkolnastrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9b44780e-6c33-40e5-a47c-f99f572f67311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Miechowie-Charsznicy w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b44780e-6c33-40e5-a47c-f99f572f6731
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00678621
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00608752/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa cateringowa dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Miechowie-Charsznicy w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00621814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 379260,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i dostarczenie trzech posiłków dziennie, tj. śniadanie, obiad (zupa + drugie danie) i podwieczorek, dla grupy około 120 dzieci, w okresie od dnia 02 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. Posiłki będą dostarczane w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni wolnych od zajęć opiekuńczych w przedszkolu. Liczba dzieci korzystających z posiłków może ulegać wahaniom w ciągu okresu
obowiązywania umowy. Ilość posiłków będzie się zmieniać w zależności od frekwencji dzieci lub zmiany deklaracji rodziców zgłaszających chęć żywienia dzieci. Wielkość dostaw ma charakter szacunkowy, w zależności od frekwencji dzieci lub zmiany deklaracji rodziców zgłaszających chęć żywienia dzieci, może ulec zmianie, co nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń. Zamawiający zastrzega sobie prawo zrealizowania zamówienia w
mniejszych ilościach o 40%. Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić ilość posiłków zgodną zapotrzebowaniem złożonym na dany dzień przez upoważnionego pracownika Zamawiającego telefonicznie lub mailowo.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55510000-8 - Usługi bufetowe
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55521100-9 - Usługi rozwożenia posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 390000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Dela "GOSPODA OFICYNA"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591398686
7.3.3) Ulica: Kolejowa 14
7.3.4) Miejscowość: Miechów-Charsznica
7.3.5) Kod pocztowy: 32-250
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |