Wymiana pokrycia dachowego na budynku Gminnego Ośrodka Kultury
Gmina Kuczbork - Osada
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00209225
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00209225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-14 14:55
- Lokalizacja
- Kuczbork-Osada, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8207927f-ba35-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 5110268025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00209225 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego na budynku Gminnego Ośrodka Kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kuczbork - Osada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 7A
1.5.2.) Miejscowość: Kuczbork-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-310
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: (23) 6576259
1.5.8.) Numer faksu: (23) 6576259
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugkuczbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugkuczbork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugkuczbork.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego na budynku Gminnego Ośrodka Kultury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8207927f-ba35-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118690/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZiGP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Roboty rozbiórkowe ( rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp. z blachy; demontaż wyłazów dachowych, rozebranie rur spustowych; rozebranie betonowych czapek kominowych, rozebranie fragmentów kominów wolnostojących; przemurowanie przewodów kominowych – sprawdzenie przewodów.
b) Roboty montażowe: wieloprzewodowe kominy wolnostojące z cegieł; nakrywy kominów, wykonanie tynków zwykłych cementowo wapiennych; montaż kotew chemicznych do mocowania krokwi i murłat; ułożenie łat drewnianych; izolacje cieplne i przeciwdżwiękowe z wełny mineralnej; ułożenie ekranu z membrany; montaż kontrłat; ołacenie połaci dachowych dla pokryć z blach powlekanych; pokrycie dachu blachą trapezową ; obróbki blacharskie; wyłazy dachowe; rury wywiewne; obróbki wywiewek kanalizacyjnych; rynny dachowe z tworzyw sztucznych o śr. 150 mm, leje spustowe, montaż rusztu pod podbitkę z paneli; podbitka okapu z paneli.
c) Instalacja odgromowa: demontaż przewodów uziemiających i odgromowych; demontaż wsporników odstępowanych instalacji odgromowej; montaż przewodów odprowadzających instalacji odgromowej; montaż złączy do drut – blacha; badania i pomiary instalacji piorunochronnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie unieważniono ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256701,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359160,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |