Dokończenie budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z wyposażeniem w Szczańcu
Gmina Szczaniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00209409
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00209409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-14 16:22
- Lokalizacja
- Szczaniec, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-948b5e62-d279-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9271423817
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00209409 z dnia 2022-06-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z wyposażeniem w Szczańcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczaniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770511
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Herbowa 30
1.5.2.) Miejscowość: Szczaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-225
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@szczaniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczaniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.szczaniec.pl/zamowienia_publiczne/11/status/rodzaj/wzp/zwr/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokończenie budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z wyposażeniem w Szczańcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-948b5e62-d279-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013557/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa i wyposażenie PSZOK w Szczańcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156865/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest dokończenie budowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z wyposażeniem w Szczańcu.
3.2. Zamówienie obejmuje:
1) w zakresie robót budowlanych:
a) dostawę i montaż kontenera socjalnego,
b) wykonanie prac elektrycznych,
c) wykonanie przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego wraz z szambem,
d) roboty drogowe
e) roboty ogrodzeniowe
2) w zakresie dostaw:
a) kontenery do zbiórki odpadów,
b) sprzęt komunalny.
3.3. Zamawiający wymaga udzielenia min. 36-miesięcznej gwarancji na całość robót budowlanych oraz gwarancji (wg gwarancji producenta) na zamontowane urządzenia.
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki:
3.4.1. Załącznik nr 3 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ);
3.4.2. Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45222110-3 - Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty przewyższają kwotę, jaką Zamawiający przewidział na realizację zamówienia, jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przewidzianej na realizację do ceny oferty, która została złożona.| 2022-06-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |