Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynkach wspólnotowych przy ulicy: Samborskiej, Jemiołowej i Cybulskiego we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu – 3 zadania

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00209947
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00209947/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-15 09:29
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9318b3d-dfdf-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00209947 z dnia 2022-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynkach wspólnotowych przy ulicy: Samborskiej, Jemiołowej i Cybulskiego we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu – 3 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynkach wspólnotowych przy ulicy: Samborskiej, Jemiołowej i Cybulskiego we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu – 3 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9318b3d-dfdf-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209947

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040310/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.49 Zmiana systemu ogrzewania w lokalach gminnych: ul. Samborska 15/2, ul. Jemiołowa 34/5, ul. Cybulskiego 15/4.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00184156/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/64/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont gminnego lokalu mieszkalnego w budynku wspólnotowym przy ulicy Samborskiej 15/2. Zakres przedmiotu zamówienia w lokalu obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zasilanej z kotłów dwufunkcyjnych na paliwo gazowe w zakresie szczegółowo opisanym w Programie Funkcjonalno- użytkowym wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę/zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu dla zamiaru wykonania robót budowlanych,
2) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 45757,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont gminnego lokalu mieszkalnego w budynku wspólnotowym przy ulicy Jemiołowej 34/5. Zakres przedmiotu zamówienia w lokalu obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zasilanej z kotłów dwufunkcyjnych na paliwo gazowe w zakresie szczegółowo opisanym w Programie Funkcjonalno- użytkowym wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę/zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu dla zamiaru wykonania robót budowlanych,
2) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 44766,87 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont gminnego lokalu mieszkalnego w budynku wspólnotowym przy ulicy Cybulskiego 15/4. Zakres przedmiotu zamówienia w lokalu obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zasilanej z kotłów dwufunkcyjnych na paliwo gazowe w zakresie szczegółowo opisanym w Programie Funkcjonalno- użytkowym wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę/zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu dla zamiaru wykonania robót budowlanych,
2) wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 42019,44 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

2022-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane