Odnowienie elewacji w tym kolorystyki elewacji budynku użyteczności publicznej, znajdującego się w miejscowości Strzelce Opolskie przy ul. Zamkowej 2, działka nr 1973/1
GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210082
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 10:03
- Lokalizacja
- Strzelce Opolskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84913e27-ddab-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7561858899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneTynkowanie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210082 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowienie elewacji w tym kolorystyki elewacji budynku użyteczności publicznej, znajdującego się w miejscowości Strzelce Opolskie przy ul. Zamkowej 2, działka nr 1973/1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zarząd Mienia Komunalnego w Strzelcach Opolskich
1.3.) Oddział zamawiającego: GZMK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413277
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@gzmk.strzelceopolskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gzmk.strzelceopolskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://gzmk.strzelceopolskie.pl/pl/Zamowienia-publiczne,171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
gminna jednostka organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowienie elewacji w tym kolorystyki elewacji budynku użyteczności publicznej, znajdującego się w miejscowości Strzelce Opolskie przy ul. Zamkowej 2, działka nr 1973/12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84913e27-ddab-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014733/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Odnowienie elewacji w tym kolorystyki elewacji budynku użyteczności publicznej, znajdującego się w miejscowości Strzelce Opolskie przy ul. Zamkowej 2, działka nr 1973/1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00182831/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZMK.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odnowienie elewacji w tym kolorystyki elewacji budynku użyteczności publicznej, znajdującego się w miejscowości Strzelce Opolskie, przy ul. Zamkowej 2, na działce nr 1973/1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferta, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1.pkt 3, 4 i 6. Oferta została złożona jako graficzne odwzorowanie dokumentu (skanu dokumentu) i nie została opatrzona podpisem kwalifikowanym, zaufanym bądź osobistym. Zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy PZP ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym – zatem oferta jest niezgodna z przepisami PZP. Zgodnie z art. 73 § 1 Kodeksu Cywilnego – jeżeli ustawa zastrzega dla czynności prawnej formę pisemną, dokumentową albo elektroniczną, czynność dokonana bez zachowania zastrzeżonej formy jest nieważna tylko wtedy, gdy ustawa przewiduje rygor nieważności. Natomiast zgodnie z § 2 tegoż art. - jeżeli ustawa zastrzega dla czynności prawnej inną formę szczególną, czynność dokonana bez zachowania tej formy jest nieważna – zatem czynność złożenia oferty jest nieważna. Oferta nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi sporządzenia ofert określonych w SWZ.| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |