Remonty cząstkowe nawierzchni na drogach leśnych wywozowych i szlakach zrywkowych z częściową wymianą wodozwodów na terenie Nadleśnictwa Wisła z podziałem na 5 zadań
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210185
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210185/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 10:22
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b70cb9ef-d10c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5480077429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
Wykonawcy
5 przyznanych
JAN GOLIKJaworzynka, PL · lot 0
133 946,84 PLNJAN GOLIKJaworzynka, PL · lot 1
138 960,7 PLNJAN GOLIKJaworzynka, PL · lot 2
189 075,6 PLNJAN GOLIKJaworzynka, PL · lot 3
61 361,01 PLNJAN GOLIKJaworzynka, PL · lot 4
31 670,85 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210185 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni na drogach leśnych wywozowych i szlakach zrywkowych z częściową wymianą wodozwodów na terenie Nadleśnictwa Wisła z podziałem na 5 zadań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czarne 6
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338552426
1.5.8.) Numer faksu: 338551160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wisla@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wisla.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/; https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-wisla/zamowienia-publiczne31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni na drogach leśnych wywozowych i szlakach zrywkowych z częściową wymianą wodozwodów na terenie Nadleśnictwa Wisła z podziałem na 5 zadań2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b70cb9ef-d10c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210185
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00122381/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remonty nawierzchni tłuczniowych na drogach leśnych wywozowych i szlakach zrywkowych z częściową wymiana wodozwodów na terenie Nadleśnictwa Wisła
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00154414/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:Zadanie nr 1
Remonty cząstkowe nawierzchni tłuczniowych na drogach leśnych wywozowych na terenie Nadleśnictwa Wisła:
a) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 28 (L30/38/PR) w leśnictwie Przysłup na długości 1723 m
b) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 28 (242/352) w leśnictwie Przysłup na długości 1406 m
c) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 34 (242/352) w leśnictwie Barania na długości 2541 m
d) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 34 (242/353) w leśnictwie Barania na długości 1851 m
e) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 35 (L30/50/BA) w leśnictwie Barania na długości 3905 m
f) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 1 (220/499) w leśnictwie Barania na długości 917 m
g) Remont nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 1 (220/412) leśnictwo Malinka na długości 5523 m
h) Remont cząstkowy drogi o nawierzchni tłuczniowej na drodze leśnej wywozowej nr 96 (17) na dł. 3547 m w L-ctwie Olza
w miejscowości Wisła (zad. 1a – 1g), Istebna (zad. 1h), zgodnie ze szczegółową specyfikacją techniczna wykonywania remontów cząstkowych nawierzchni tłuczniowej oraz przedmiarami robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
II.Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in
a) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości wyboi do 5 cm oraz kolein z mechanicznym zagęszczeniem tłucznia;
b) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości 7 cm z mechanicznym zagęszczeniem tłucznia
c) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości wyboi do 5 cm oraz kolein z ręcznym zagęszczeniem tłucznia;
d) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości 7 cm z ręcznym zagęszczeniem tłucznia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 137777,25 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:Zadanie nr 2
a) Remont cząstkowy drogi leśnej nr 107 (1A) o nawierzchni tłuczniowej z wymianą wodozwodów na metalowe w leśnictwie Olza;
b) Remont cząstkowy drogi o nawierzchni tłuczniowej z wymianą wodozwodów na metalowe na drodze leśnej wywozowej nr 35 (51) w L-ctwie Barania;
w miejscowości Wisła (zad. 2b), Istebna (zad. 2a), zgodnie ze szczegółową specyfikacją techniczna wykonywania remontów cząstkowych nawierzchni tłuczniowej, opisem technicznym wykonania wodozwodu metalowego oraz przedmiarami robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
II. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
a) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości wyboi do 5 cm oraz kolein z mechanicznym zagęszczeniem tłucznia;
b) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości 7 cm z mechanicznym zagęszczeniem tłucznia;
c) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości wyboi do 5 cm oraz kolein z ręcznym zagęszczeniem tłucznia;
d) Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowych o głębokości 7 cm z ręcznym zagęszczeniem tłucznia;
e) Czyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna skarp;
f) Wymiana wodozwodów w nawierzchni drogowej polegająca na demontażu istniejącego wodozwodu drewnianego, wykonaniu wykop, osadzeniu wodozwodu na betotnie C30/35, uzupełnienie nawierzchni przy wodozwodzie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 119611,17 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:Zadanie nr 3
a) Remont drogi leśnej nr 3 (58) – polegający na wymianie wodozwodów na metalowe w leśnictwie Malinka
b) Remont drogi leśnej nr 1 (53/II) – polegający na wymianie wodozwodów na metalowe w leśnictwie Malinka;
w miejscowości Wisła, zgodnie z opisem technicznym wykonania wodozwodu metalowego oraz przedmiarami robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
II. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.
a) Wymiana wodozwodów w nawierzchni drogowej polegająca na demontażu istniejącego wodozwodu drewnianego, wykonaniu wykop, osadzeniu wodozwodu na betotnie C30/35, uzupełnienie nawierzchni tłuczniowej przy wodozwodzie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 157818,49 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwąZadanie nr 4
Remont cząstkowy w nawierzchni grysowej z wymianą wodozwodów na metalowe na drodze leśnej nr 32 (48) w leśnictwie Barania;
w miejscowości Wisła, zgodnie ze szczegółową specyfikacją techniczna wykonywania remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznej, opisem technicznym wykonania wodozwodu metalowego oraz przedmiarem robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
II. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.
a) Wymiana wodozwodów w nawierzchni drogowej polegająca na demontażu istniejącego wodozwodu drewnianego, wykonaniu wykop, osadzeniu wodozwodu na betotnie C30/35, uzupełnienie nawierzchni przy wodozwodzie;
b) Remont czastkowy nawierzchni powierzchniowo utrwalonych za pomocą grysów, remont wyboi o głębokości 2 cm z zastosowaniem asfaltu drogowego;
c) Remont cząstkowy nawierzchni powierzchniowo utrwalonych za pomocą grysów, remont wyboi o głębokości 1,5 cm z zastosowaniem asfaltu drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 53816,36 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą:Zadanie nr 5 Utwardzenie szlaku zrywkowego w oddz. 95 f,g,d przy drodze wywozowej nr 140 leśnictwo Barania w miejscowości Wisła w Leśnictwie Barania, zgodnie z opisem technicznym, STWiOR oraz przedmiarem robót, w zakresie umożliwiającym osiągnięcie założonych celów;
II. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
Utwardzenie szlaku zrywkowego w oddz. 95 f,g,d przy drodze wywozowej nr 140 leśnictwo Barania
a) Utwardzenie szlaku zrywkowego:
- wyremontowanie brzegu potoku kamieniem łamanym wielkości 20 -25 cm na zaprawie cementowej lub betonie
- wyrównanie szlaku zrywkowego poprzez odspojenie wystających skał ponad nawierzchnię szlaku, powstające nawierzchnię na całej długości remontu należy wyrównać tłuczniem kamiennym 0-63 mm o grubości 15 cm, całość należy zagęścić płytą wibracyjną lub walcem wibracyjnym;
- wykonanie górnej warstwy z tłucznia kamiennego 0 - 31,5 mm o grubości 8 cm po zawałowaniu;
wyrównanie należy wykonać na szerokości około 2.00m
b) Montaż wodospustów:
- w nawierzchni szlaku zrywkowego należy wykonać wodospusty z dwóch belek z drewna okrągłego o średnicy 18-20 cm połączonych klamrami, rozstaw belek 10-12 cm, wodospusty należy zamontować pod kątem 45-60 stopni w kierunku potoku;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 31361,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133946,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152860,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133946,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWA OBIEKTÓW DROGOWYCH WYWÓZ NIECZYSTOŚCI HANDEL JAN GOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480015440
7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka
7.3.5) Kod pocztowy: 43-476
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133946,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138960,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138960,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138960,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWA OBIEKTÓW DROGOWYCH WYWÓZ NIECZYSTOŚCI HANDEL JAN GOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480015440
7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka
7.3.5) Kod pocztowy: 43-476
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138960,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189075,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216986,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189075,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWA OBIEKTÓW DROGOWYCH WYWÓZ NIECZYSTOŚCI HANDEL JAN GOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480015440
7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka
7.3.5) Kod pocztowy: 43-476
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189075,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61361,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61361,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61361,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWA OBIEKTÓW DROGOWYCH WYWÓZ NIECZYSTOŚCI HANDEL JAN GOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480015440
7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka
7.3.5) Kod pocztowy: 43-476
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61361,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31670,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31670,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31670,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWA OBIEKTÓW DROGOWYCH WYWÓZ NIECZYSTOŚCI HANDEL JAN GOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5480015440
7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka
7.3.5) Kod pocztowy: 43-476
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31670,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |