Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich

Gmina Chocianów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00210230
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00210230/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-15 10:31
Lokalizacja
Chocianów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb6f62aa-d298-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6922253913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210230 z dnia 2022-06-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chocianów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Chocianów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-140

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@chocianow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chocianow.bip.pbox.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://chocianow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Regionalnego Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb6f62aa-d298-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210230

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017562/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Regionalne Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158365/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RU.271.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Budowa Centrum Patriotyzmu im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Chocianowie wraz z zagospodarowaniem terenu, budową odcinka ścieżki rowerowej oraz ciągu pieszo-rowerowego na dz. nr 56, 57, 145, 225/2, 225/3 obręb 3 Chocianów obejmująca:
a) Rozbiórka elementów zagospodarowania terenu,
b) Przebudowę trzech budynków (A,B,C),
c) Budowę zewnętrznych elementów przyłączy sanitarnych, elektrycznych oraz instalacji oświetlenia terenu,
d) Wykonanie wewnętrznych instalacji sanitarnych, wentylacji i ogrzewania, elektroenergetycznych i teletechnicznych,
e) Wykonanie zagospodarowanie terenu zgodnie z projektem budowlanym,
f) Usunięcie kolidujących z inwestycją drzew i krzewów wraz z wykonaniem nasadzeń i trawników.
3. WAŻNE! Z zakresu inwestycji wyłącza się elementy zagospodarowania działki tj.:
1) rowerowy plac zabaw – PUMPTRACK (pkt.2.1 str.66 pr. bud.)
2) donica kwadratowa o wymiarach 200x200x100 (pkt.2.2 str.67 pr. bud.)
3) siedzisko kwadratowe – 2 szt. (pkt.2.8. str.69 pr. bud.)
4) siedzisko pojedyncze – 2 szt. (pkt.2.9. str.70 pr. bud.)
5) siedzisko pojedyncze okrągłe – 3 szt. (pkt.2.10 str.70 pr. bud.)
6) stół betonowy do gry w tenisa (pkt.2.11 str.71 pr. bud.)
7) fontanna – płyta wodna 321,5x482,5 cm. wraz z infrastrukturą (pkt.2.12 str.71 pr. bud.)
8) wraz z częścią rysunkową zawartą w części projektowej pr. bud. „MAŁA ARCHITEKTURA”
9) podświetlony napis CHOCIANÓW wraz z instalacją.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ (załącznik nr 6) tj.:
a) - przedmiar robót, stanowiący element pomocniczy,
b) - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
c) - dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na wykonanie zamówienia. Zamawiający nie może również zwiększyć kwoty do ceny powyższej oferty. W związku z powyższym podjęto decyzję o unieważnieniu postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5500000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8848000,00

2022-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane