Remont parkingu dla samochodów osobowych - modernizacja infrastruktury ułatwiającej dostęp do atrakcji kulturowych i przyrodniczych przez odwiedzających ze specjalnymi potrzebami - II postępowanie
GMINA MSZANA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210271
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00210271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-15 10:43
- Lokalizacja
- Mszana, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4da9501f-dc0d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6471773271
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00210271 z dnia 2022-06-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont parkingu dla samochodów osobowych - modernizacja infrastruktury ułatwiającej dostęp do atrakcji kulturowych i przyrodniczych przez odwiedzających ze specjalnymi potrzebami - II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MSZANA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 81
1.5.2.) Miejscowość: Mszana
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4759755
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mszana.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mszana.logintrade.net/zapytania_email,86879,ffc486b563126f258ae6dbb0d3e3d827.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont parkingu dla samochodów osobowych - modernizacja infrastruktury ułatwiającej dostęp do atrakcji kulturowych i przyrodniczych przez odwiedzających ze specjalnymi potrzebami - II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4da9501f-dc0d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019625/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont parkingu w ramach projektu "Zwiedzaj i poznawaj - na szlaku wież i platform widokowych"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Zwiedzaj i poznawaj - na szlaku wież i platform widokowych w Euroregionie Silesia współfinansowanych jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Republika Czeska-Polska, Osi Priorytetowej 2 - Rozwój potencjału przyrodniczego i kulturowego na rzecz wspierania zatrudnienia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176339/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont parkingu dla samochodów osobowych - modernizacja infrastruktury ułatwiającej dostęp dla atrakcji kulturowych i przyrodniczych przez odwiedzających ze specjalnymi potrzebami.
W miejscu planowanych robót zlokalizowany jest parking dla samochodów osobowych
o nawierzchni asfaltowej, zakończony krawężnikami i obrzeżami betonowymi.
Planowany zakres robót
- rozbiórka krawężników i obrzeży betonowych,
- demontaż słupka przejazdowego, stojaka na rowery,
- rozbiórka nawierzchni asfaltowej istniejącego parkingu,
- rozbiórka istniejących warstw podbudowy, wykonanie wykopów pod warstwy podbudowy,
- rozbiórka istniejących studzienek i wpustów ulicznych,
- montaż krawężników i obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku grubości 10 cm,
- montaż studzienek pod wpusty uliczne,
- regulacja włazów studni kanalizacyjnych,
- wykonanie podbudowy z kruszyw o grubości 28 cm,
- wykonanie nawierzchni asfaltowej w dwóch warstwach o grubości łącznej 8 cm,
- malowanie linii segregacyjnych miejsc postojowych oraz malowanie powierzchniowe stanowisk postojowych dla osób niepełnosprawnych oraz stanowiska postojowego dla rodzin z dziećmi,
- osadzenie słupka przejazdowego, stojaka na rowery,
- wywóz i utylizacja gruzu.
Prace remontowe przeprowadzone zostaną na obszarze istniejącego parkingu, w wyniku przeprowadzonych prac nie ulegnie zmianie powierzchnia utwardzona i powierzchnia biologicznie czynna.
Wykonawca będzie wykonywał przedmiot zamówienia w oparciu o projekt remontu, przedmiar robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (zał. nr 8-11 do swz) z uwzględnieniem opisu przedmiotu zamówienia – odpowiedzi na pytania wykonawców, z zachowaniem norm
i standardów jakościowych odnoszących się do typu robót, w sposób zgodny z przepisami prawa
i zgodnie z ustaleniami zawartymi w swz, przy zachowaniu terminów na wykonanie robót, określonych w umowie.
Zakres robót objętych dokumentacją projektową nie wprowadza ograniczeń w dostępności i barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379578,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384915,88 PLN
| 2022-06-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |