Opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych oraz projektów stałej organizacji ruchu dla inwestycji drogowych Gminy Miasto Lubartów
Gmina Miasto Lubartów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00210371
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-15 11:02
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7141901186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
12 przyznanych
MARIUSZ KOŻUCHOWSKIŁuków, PL
22 140 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
30 000 PLNMARIUSZ KOŻUCHOWSKIŁuków, PL
22 140 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
8600 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
3800 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
6000 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
38 000 PLNMARIUSZ KOŻUCHOWSKIŁuków, PL
22 140 PLNMARIUSZ KOŻUCHOWSKIŁuków, PL
22 140 PLNKRZYSZTOF SŁAWIŃSKILublin, PL
37 730 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
12 300 PLNLESZEK MAZUREKLublin, PL
9500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.